COD: Modern Warfare – Nový update teasuje Battle Royale a komunita se bouří
Domů » Hry » Call of Duty » COD: Modern Warfare – Nový update teasuje Battle Royale a komunita se bouří

COD: Modern Warfare – Nový update teasuje Battle Royale a komunita se bouří

Není žádnou novinkou, že si hry ze série Call Of Duty rádi ukusují nepříjemně velké množství paměti z našich pevných disků. Zatím poslední díl Modern Warfare, který se nyní přehoupnul do druhé sezóny, není výjimkou. Krom již dříve oznámených novinek se do hry s velkou pravděpodobností dostane i mód Battle Royale.

Žádný díl Call Of Duty samozřejmě nemůžeme srovnávat s monstry typu Flight Simulator, ale i tak si tato populární FPS ukusuje z pevných disků pro někoho až nepochopitelné množství místa. Update pro Season 2 zabere na konzolích PlayStation 4 celých 51GB. Majitelé Xboxu One čeká stahovaní dokonce 68GB. Nejhůře na tom je ovšem PC, pro které je nejnovější update velikosti 94GB.

Hráče, kteří mají na disku místa na rozdávání pak může mrzet doba stahovaní a případného kopírování, které v tomto případě zabere přece jenom o něco více času, než potřebujete na přečtení Patch Notes.

Přečtěte si  Rozhovor s Markem Healeym, spoluzakladatelem Media Molecule

Jakmile update stáhnete, můžete si rovnou vyzkoušet nové multiplayerové mapy Rust a Atlas Superstone. Nové mapy, Zhokov Boneyard, se dočkali i hráči holdující režimu Ground War. Kromě nových zbraní (Striker 45 a GRAU 5.56) se hráčům zpřístupní také nový operátor, Simon “Ghost” Riley.

Stejně jako například ve Fortnite nebo Apex Legends, i v Modern Warfare přinese každá nová sezóna i zbrusu nový Battle Pass. Ten si stejně jako už zmíněných her můžete zakoupit s bonusem a skočit tak rovnou na Tier 20.

Battle Royale ?

Battle Royale to v herní komunitě nemá jednoduché. jedna polovina hráčů jej miluje, ta druhá ho z nějakého důvodu nemůže vystát. Ačkoliv se ani Activision ani Infinity Ward k příchodu tohoto herního režimu nevyjádřili, ze Cinematic Intra ve hře se zdá, že se jej hráči brzy dočkají. Dalším vodítkem k tomu, že by se měl BR do hry dostat i přesto, že není zanesen v Patch Notes je fakt, že se na úvodní obrazovce uvolnila vedle možností Campaign, Multiplayer, Co-Op a Store objevila pátá volná pozice s nápisem Classified.

Přečtěte si  Call of Duty: Modern Warfare Warzone - na internet unikly denní výzvy, mise a detailní mapa

Battle Royale není pro CODkaře žádnou novinkou a zahrát si jej mohli již v Black Ops 4, ve kterém nahradil příběhovou kampaň. Kdy se ovšem v Modern Warfare objeví, zatím nevíme.

Call of Duty: Modern Warfare je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Jiří Morávek

Rádoby arogantní pseudo-hráč, který miluje svého psa a první napití z minerálky. Najdete ho na Facebooku, Twitteru i Instagramu.

5 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Call of Duty: Modern Warfare – Warzone Battle Royale může vyjít na začátku března i jako samostatná free-to-play hra

Nadcházející battle royale pro Call of Duty s názvem Warzone...