Není žádnou novinkou, že si hry ze série Call Of Duty rádi ukusují nepříjemně velké množství paměti z našich pevných disků. Zatím poslední díl Modern Warfare, který se nyní přehoupnul do druhé sezóny, není výjimkou. Krom již dříve oznámených novinek se do hry s velkou pravděpodobností dostane i mód Battle Royale.

Žádný díl Call Of Duty samozřejmě nemůžeme srovnávat s monstry typu Flight Simulator, ale i tak si tato populární FPS ukusuje z pevných disků pro někoho až nepochopitelné množství místa. Update pro Season 2 zabere na konzolích PlayStation 4 celých 51GB. Majitelé Xboxu One čeká stahovaní dokonce 68GB. Nejhůře na tom je ovšem PC, pro které je nejnovější update velikosti 94GB.

Hráče, kteří mají na disku místa na rozdávání pak může mrzet doba stahovaní a případného kopírování, které v tomto případě zabere přece jenom o něco více času, než potřebujete na přečtení Patch Notes.

Přečti si  Housemarque opravili problém s mazáním postupu v Returnalu

Jakmile update stáhnete, můžete si rovnou vyzkoušet nové multiplayerové mapy Rust a Atlas Superstone. Nové mapy, Zhokov Boneyard, se dočkali i hráči holdující režimu Ground War. Kromě nových zbraní (Striker 45 a GRAU 5.56) se hráčům zpřístupní také nový operátor, Simon “Ghost” Riley.

Stejně jako například ve Fortnite nebo Apex Legends, i v Modern Warfare přinese každá nová sezóna i zbrusu nový Battle Pass. Ten si stejně jako už zmíněných her můžete zakoupit s bonusem a skočit tak rovnou na Tier 20.

Battle Royale ?

Battle Royale to v herní komunitě nemá jednoduché. jedna polovina hráčů jej miluje, ta druhá ho z nějakého důvodu nemůže vystát. Ačkoliv se ani Activision ani Infinity Ward k příchodu tohoto herního režimu nevyjádřili, ze Cinematic Intra ve hře se zdá, že se jej hráči brzy dočkají. Dalším vodítkem k tomu, že by se měl BR do hry dostat i přesto, že není zanesen v Patch Notes je fakt, že se na úvodní obrazovce uvolnila vedle možností Campaign, Multiplayer, Co-Op a Store objevila pátá volná pozice s nápisem Classified.

Přečti si  Trailer k Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids naznačuje potíže v Irsku

Battle Royale není pro CODkaře žádnou novinkou a zahrát si jej mohli již v Black Ops 4, ve kterém nahradil příběhovou kampaň. Kdy se ovšem v Modern Warfare objeví, zatím nevíme.

Call of Duty: Modern Warfare je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

5 KOMENTÁŘE

 1. Komunita se bouří, spíš by mě zajímalo kdy se komunita nebouri. A dokážou hráči ještě vůbec něco pochválit? Protože všude poslední dobou čtu, že hráči pořád pláčou jak ufnukany coury.

  • Tomas Bocko souhlasím že rvát všude BR je podle mě blbost. Ale pro mě to je jen další kolonka kterou buď využiji nebo ji budu ignorovat. Tím to pro mě hasne. Někdy ale to je výjimečně dokážou hráči neuvěřitelné věci např vybrat peníze a darovat je na potřebné místa, vydupat si češtinu do her atp. Jenže pak všude člověk čte jak fnukaji nad totální blbostí, kde člověku zůstává rozum stát.

  • Dawe DaweMnohdy hráči brečí nad kdejakou blbostí a mnohdy zase ne, zejména pokud jde o herní režimy, jako například velmi oblíbený Rush v Battlefieldu, hráči ho chtějí a EA jim ho dá jen jako event. Totéž u Apexu lidi chtějí duo a singl a zase to mají jen jako event..
   Tomas Bocko
   Co se BR týče, tak Black Out byl bezesporu jedním z nejlepších FPS BR, který na trhu byl, takže se není co divit, že ho lidi chtějí i u MW.
   A přesně jak píše Dawe Dawe, je to jen další položka, kterou můžu, ale nemusím hrát.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno