Do vydání Cyberpunku 2077, jak doufáme zbývá stále několik měsíců ale CD Projekt Red již mluví o podpoře hry po jejím vydání.

CD Projekt RED již dříve naznačoval, že DLC pro Cyberpunk 2077, by měly být v podobném rozsahu jako u Zaklínače 3 a ve svých nejnovějších otázkách a odpovědích pro investory studio prozradilo něco málo navíc.

Podle Video Games Chronicle prezident CDPR Adam Kiciński slíbil, že Cyberpunk 2077 nabídne „neméně DLC, než měl Zaklínač 3“.

Pro tzy, kteří by náhodou nehráli Zaklínače 3, tak vězte, že hra dostala 2 velké placené expanze a 16 menších DLC balíčků zdarma. Celkově DLC přidalo desítky hodin nového hraní. CDPR již dříve potvrdilo, že Cyberpunk získá stejnou kombinaci placených rozšíření a bezplatného obsahu. 

Kdy se tedy můžeme dozvědět více o rozšířeních Cyberpunk 2077 a DLC? Podle Kicińského můžeme opět očekávat „podobný scénář jako u Zaklínač 3“, pokud jde o odhalení DLC. CDPR oznámil a podrobně zveřejnil DLC Witcher 3 zdarma před tím, než hra vyšla, zatímco placené expanze zůstaly trochu tajemnější. O detailní podpoře pro Cyberpunk 2077 se můžeme tedy dozvědět něco více od studia těsně před uvedením hry na trh.

Cyberpunk 2077 vychází 17. září na PC, Xbox One a PS4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno