Minulý týden se po 4,5 letech ozval oficiální Twitterový účet Cyberpunk 2077, což podnítilo spekulace o tom, že se fanoušci brzy dočkají podstatnější aktualizace o tomto projektu.

Zatímco stále čekáme na oficiální oznámení od CD Projekt Red o tom, kdy uvidíme hru v akci, některé důkazy ukazují na její přítomnost na E3 2018. Polská publikace GRYOnline zveřejnila článek uvádějící dva samostatné zdroje, které uvádějí, že  Cyberpunk 2077 bude představen na E3 2018 formou traileru během jedné z tiskových konferencí E3. Tyto nejmenované zdroje také tvrdí, že hratelné demo se bude předvádět novinářům za zavřenými dveřmi, což znamená, že pokud nedojde k žádným únikům, tak by fanoušci mohli hratelné záběry vidět po E3 a to někdy v červnu.

Přečti si  Biomutant v nejnovějším traileru vzdává poctu Star Wars

Pokud jsou tyto informace přesné, tak by nebyly ani tak překvapující. Koneckonců, Cyberpunk 2077 se vyvíjí již řadu let a po vydání Zaklínače 3 v roce 2015 se práce na tomto projektu značně navýšily. Je tak vcelku logické, že fanoušci získají nějaké nové informace během letošní E3.

Otázkou však zůstává, během které konference na E3 bude Cyberpunk 2077 prezentován. Právě v tomto okamžiku se zdá, že to bude během tiskové konference Sony, protože jak jsme již informovali, tak hratelné tech demo bylo právě do Sony zasláno. Ovšem v případě, že je toto pravda, pak bude nejspíše pravda i to, že se hry nedočkáme dříve, než koncem roku 2019, nebo dokonce až v roce 2020.

Přečti si  Patch pro Outriders opravuje pády a tuny chyb; nepřátelští odstřelovači byli nerfnutí

I přes to, že vývoj Cyberpunku trvá několik let, tak by nemělo být překvapením, že na něm bude CD Projekt Red ještě rok či dva pracovat. Dle jejich vyjádření se má totiž jednat o největší a nejambicióznější projekt tohoto polského studia. Hra má mít také značně velikou online část, kde se studio bude chtít ujistit, že před vydáním funguje vše jak má.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno