Do vydání Metro Exodus zbývá již jen několik málo dní a PC hráči mohou stále jen těžko strávit fakt, že hra vyjde pouze v digitální formě a to minimálně po dobu jednoho roku prostřednictvím Epic Game Store.

I když 4A Games a Deep Silver žádají fanoušky, aby k nim byli maximálně shovívaví a snažili se pochopit jejich důvody, tak se hráči i nadále obávají, že se podobný postup bude opakovat i u dalších velkých AAA titulů a to nejen od těchto společností. Podobný osud totiž čeká The Division 2, který rovněž nevyjde prostřednictvím Steamu.

A tak není divu, že se fanoušci začali dotazovat i dalších vývojářů, kde budou své nadcházející tituly vydávat? Tento dotaz byl položen také na oficiálním Twitteru hry Cyberpunk 2077, kde fanoušek prosil, aby CD Projekt Red neudělal ze hry Epic Game Store exkluzivitu. Na to účet odpověděl “YEEEEEAAAAH….Přejděte to“.

Přečti si  Nedostatek dodávek PS5 bude tento rok pokračovat sděluje finanční ředitel Sony

Pokud budeme číst mezi řádky, tak polští vývojáři zatím nemají v plánu nic podobného udělat, nehledě na to že jsou majiteli digitálního obchodu GOG. Navíc CPR je znám pro svou otevřenost hráčské komunitě a nezatěžuje své hry žádnými omezeními ani DRM ochranami. Navíc vzhledem ke stavu vývoje hry je stále brzy hovořit o tom, kde a jak nakonec hra vyjde.

Cyberpunk 2077 je nyní ve vývoji pro PC, PS4 a Xbox One s blíže neurčeným termínem vydání. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno