V novém videu k Cyberpunk 2077, této nejočekávanější hře vůbec, sdílí členové vývojářského týmu CD Projekt Red informace o vývoji hry i o tom, co hru ještě čeká.

Nejnovější video, které vydal PlayStation se zaměřuje na vývoj hry a ukazuje nám, že Night City bude mnohem větším světem, do kterého se budeme moci ponořit a prozkoumávat jej. Video s několika členy CD Projekt Red (jako je spoluzakladatel Marcin Iwinski a další) sdílí své poznatky o vývoji i milnících hry, která byla formálně představena na E3 2018.

I když se v závěru videa dozvídáme, že Cyberpunk 2077 je ještě velmi daleko od svého vydání, tak nám toto video nabízí některé nové pohledy na město, postavy i vychytávky, které budou v neuvěřitelném světě Night City na hráče čekat.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Poté co bylo oficiálně oznámeno, že Cyberpunk 2077 bude součástí letošní E3, tak jsme velmi zvědaví na to, s jakými novými informacemi nás CD Projekt Red zahltí a ještě více navnadí.

Cyberpunk 2077 se v současné době vyvíjí pro PC, PS4 a Xbox One. S informací, že hra vyjde až bude připravena. Snad to nebude až v roce 2077.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno