Studio CD Projekt RED, které aktuálně pracuje na vývoji velmi očekávaného Cyberpunku 2077, oznámilo, že jako preventivní opatření proti COVID-19 přešlo na plnou práci na dálku.

CD Projekt Red na Twitteru uvedlo aktualizaci o svém každodenním provozu. “Během uplynulého týdne jsme se přizpůsobovali situaci a postupně zaváděli preventivní opatření v celé naší organizaci,” píše studio. “Zlepšujeme také vybavení a infrastrukturu a pracujeme na tom, aby naši zaměstnanci mohli pracovat vzdáleně, z bezpečí svých domovů.”

Ti, kteří touží po Cyberpunk 2077, jistě velmi rádi uslyší, že vývojáři potvrdili, že hra je stále na nasměrována na své zářijové vydání.

„V důsledku této přípravy se dnes CD Projekt Red přepíná na plnou práci na dálku, protože je to potřeba . Myslíme si, že to každému členu týmu poskytne nejvyšší úroveň bezpečnosti osobního zdraví. A i když je to pro každého něco nového, stavíme se k této výzvě čelem a nepřerušujeme naše úsilí , abychom vám letos v září přinesli nějakou tu RPG akci.”

Cyberpunk 2077 vychází na PC, PS4 a Xbox One 17. září.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno