Bývalý režisér Cyberpunk Adam Badowski zůstane v CD Projekt Red, ale zaměří se na další projekty. Jeho místo přebírá Gabriel Amatangelo.

Není ničím neobvyklým, že hry během vývoje mění vedoucí pracovníky , ať už kvůli nemoci, zpožděním nebo jednoduše odchodu ze studia. Ovšem nestává se příliš často, aby se tyto změny děly po vydání hry, ale to je přesně to, co se děje v CD Projekt Red.

Bývalý režisér Cyberpunku Adam Badowski odstupuje ze své role, aby převzal vývoj několika AAA projektů současně. Tento krok znamená, že žádný z původních režisérů Cyberpunku již na hře nepracuje. Konrad Tomaszkiewicz, režisér The Witcher 3: Wild Hunt a druhý režisér a vedoucí výroby Cyberpunku, opustil studio na začátku tohoto měsíce po obvinění ze šikany.

Přečti si  Teaser na hru Starfield byl zcela v enginu hry, nebyly tu využity žádné filmové nástroje

Badowskiho na režisérské židli nahradí Gabriel Amatangelo. Amatangelo nastoupil do CD Projekt Red jako kreativní ředitel v roce 2020. Před nástupem do CD Projekt Red pracoval ve společnosti BioWare jako designový ředitel Dragon Age: Inquisition DLC a řídil několik expanzí pro Star Wars: The Old Republic. Bude pověřen vývojem expanzí Cyberpunk 2077.

Mezitím se CD Projekt RED snaží dostat Cyberpunk 2077 zpět do PS Store.

Cyberpunk 2077 je nyní k dispozici pro PC, PS4, Xbox One a ve zpětné kompatibilitě i pro PS5 a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno