Cyberpunk 2077, je sice ještě na míle vzdálen od svého vydání, ale stále se dozvídáme řadu nových informací a jeden ze scénáristů prozradil něco, co fanoušky potěší.

Ten se v rozhovoru pro italský web Multiplayer zmínil, že Cyberpunk 2077 nabídne hráčům plnohodnotný denní cyklus, stejně tak jako kompletní dynamické počasí. Podle něj chce vývojářský tým, aby se hráči od samotného začátku cítili, že jsou nedílnou součástí tohoto města, které si budou moci vychutnat jak ve dne, tak i v noci. Navíc bude hra přicházet s dynamickými povětrnostními podmínkami, stejně, jako tomu bylo v Zaklínači 3.

Přečti si  Vývojáři Halo Infinite mají na toto léto řadu skvělých plánů

V další poznámce, která byla uvedena na Twitteru se zdá, že si hráči budou moci ve hře změnit jméno hlavní postavy V. Ovšem to ještě není 100% jisté, protože vývojáři o této možnosti stále diskutují.

Přečti si  Interní recenze Microsoftu nešetří chválou na The Last of Us Part 2

Minulý týden zakladatel Cyberpunku 2020 Mike Pondsmith potvrdil, že již měl možnost zahrát si hru  nad rámec E3 prezentace. Ten uvedl, že měl možnost se procházet po místech a čtvrtích, kde měl možnost poslouchat různé drby. Vzhledem k tomu, že je hra z pohledu první osoby, tak nemáte úplnou kontrolu nad tím, co se děje kolem vás. Například, když někdo řekne za vámi, tak se musíte otočit, abyste zjistili, kdo a kde v davu to řekl. To dělá herní prožitek mnohem intenzivnějším.

Cyberpunk 2077 je aktuálně ve vývoji pro PC a konzole.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno