Cyberpunk 2077 nově vychází 10. prosince, což znamená, že se již nedostane mezi nominované hry na Game Awards 2020.

10. prosinec je čtvrtým oficiálním datem, kdy má vyjít Cyberpunk 2077 od jeho oznámení, což znamená, že hra byla zatím třikrát odložena. Navzdory všem negativním dopadům na komunitu hry, poslední zpoždění stálo CD Projekt RED mnohem víc, protože, hra se již nebude schopna nominovat na The Game Awards 2020. 

Jak potvrdil Geoff Keighley, ředitel a moderátor prestižních herních cen, Cyberpunk 2077 nemůže soutěžit s ostatními letošními tituly o získání některé z cen, protože hra vyjde jen jeden den před samotným slavnostním ceremoniálem. 

Navzdory skutečnosti, že hra je již ve stavu GOLD, CD Projekt RED tvrdí, že spuštění hry na 9 různých platforem vyžaduje více času na testování a leštění, což je hlavní důvod zpoždění. Zdá se však, že nabitý listopadový kalendář vycházejících her může být dalším důvodem a hra by tak pravděpodobně nebyla schopna naplnit prodejní očekávání. 

Na druhou stranu bude absence Cyberpunku 2077 na The Game Awards úlevou pro některá další studia a hry, kterým se tak zvýší šance na získání některé z cen.

Přečti si  [AKTUALIZOVÁNO] Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

Letošní udílení The Game Awards bude navíc díky současné koronavirové krizi čistě online záležitostí.

The Game Awards 2020 se uskuteční 11. prosince.

19 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno