Pokud patříte mezi fanoušky studia CD Projekt Red a zejména potom jejich nadcházející hry Cyberpunk 2077, potom jste v koutku duše doufali, že bychom se mohli na slavnostním udílení cen The Game Awards 2018 dočkat nějakého nové traileru.

Komunitní manager Marcin Momot z CD Projektu Red na Twitteru dal fanouškům ohledně Cyberpunku 2077 nejasnou, ale očekávanou reakci “Těšíme se na to, že se během letošního ročníku @thegameawards uvidíme řadu odhalení a oznámení, nicméně sami neukážeme nic. Budeme sdílet podrobnosti o @cyberpunkgame, když budeme připraveni.

Poslední dvě události, kde se Cyberpunk 2077 objevil byly E3 a Gamescom. Zatímco na E3 byl v rámci konference Microsoftu představen trailer a a prezentace probíhala za zavřenými dveřmi, tak po Gamescomu se fanoušci dočkali téměř hodinové gameplay ukázky, kterou do té doby mohli vidět jen vybraní jedinci za zavřenými dveřmi.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Od té doby jsme se dozvěděli řadu informací o tom na jaké platformy je hra vyvíjena, i to jak velká bude mapa a co vše bude nabízet.

Cyberpunk 2077 je nyní ve vývoji pro PC, PS4 a Xbox One s blíže neurčeným datem vydání.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno