Patch pro Cyberpunk 2077 se zaměřuje na stabilitu a výkon, ačkoli bylo také opraveno několik přetrvávajících chyb úkolů.

CDPR nasadilo Patch 1.23 pro Cyberpunk 2077 napříč všemi platformami. S největší pravděpodobností bude tato verze ta, kterou hráči na PlayStationu uvidí za několik dalších dní, protože titul se konečně vrací do PlayStation Store 21. června.

Aktualizace 1.23 je již k dispozici pro PC a konzole s plnými poznámkami k opravám, které jsou k dispozici na oficiálním webu Cyberpunk 2077. Mezi nejdůležitější opravy patří oprava několika kritických chyb questů, takže váš postup již nebude náhodně zastaven potulnou chybou. Kromě toho vývojáři tvrdili, že je nyní méně pravděpodobné, že hra spadne kvůli optimalizaci paměti a vylepšením správy paměti.

Přečti si  Vývojářský deník k STALKER 2: Heart of Chernobyl, poskytuje nové podrobnosti o hraní, příběhu a dalších

Mezi další dlouho očekávaná vylepšení patří celkově rychlejší načítání a méně instancí NPC se stejným vzhledem, které se objevují ve stejné oblasti, což může být pro někoho rušivé. Byla opravena také spousta vizuálních chyb, jako je Johnnyho spektrální vzhled a oblečení NPC.

Oprava 1.23 obecně pokračuje ve vylepšování výkonu a celkové stability.

Zatím není jasné, zda bude Cyberpunk 2077 po návratu do PS Store nabízen za plnou cenu nebo zda se hráči budou moci těšit na nějakou slevu. Právě nyní je hra zlevněna o 33% v digitálním obchodě GOG.

I když se hra vrací do PS Store, společnost Sony přesto doporučuje, aby hráči titul hráli na PS5 nebo PS4 Pro, protože základní PS4 bude i nadále trpět různými problémy s výkonem.

Přečti si  Aliens: Fireteam Elite dorazí na konci srpna pro konzole a PC

Cyberpunk 2077 je nyní k dispozici pro PC, PS4 a Xbox One, díky zpětné kompatibilitě je hratelný i na PS5 a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno