Tuzemskému prodejci CZC.cz pravděpodobně unikl termín vydání Nintendo Switch verze Zaklínače 3, ten by dle prodejce měl na pulty dorazit v druhé polovině září.

Tento rok se jedná již o druhý únik termínu vydání portu AAA hry pro Nintendo Switch, který pochází z České republiky. Prvním byl zveřejněný termín vydání Switch verze Assassin´s Creed 3, který uveřejnil liberecký obchod Herní Svět. Nyní tu máme další únik a to ke Switch verzi Zaklínače 3, který na svých stránkách uveřejnil internetový obchod CZC.

Podle obchodu bude Zaklínač 3: Divoký hon pro Nintendo Switch vydán 24. září. CD Projekt RED zatím oficiálně termín vydání nepotvrdil, ani nevyvrátil. Ovšem termín se zdá být důvěryhodný, neboť stejný termín vydání uvádí také zahraniční obchod GameStop, který jej ovšem zveřejnil až po CZC.

Přečti si  Ubisoft nyní bude označovat své vlastní hry „Ubisoft Originals“

Zdá se, že září bude pro Switch opravdu nabyté, neboť se v podobných termínech chystá vydání několika dalších velkých her jako: The Legend of Zelda: Link’s Awakening – 20. září, Ni no Kuni: Wrath of the White Witch – 20. září, Daemon x Machina a Contra Rogue Corps, které vyjdou také v průběhu září.

Nicméně Switch verze Zaklínače 3 vyjde se všemi vydanými DLC  jako Srdce z kamene a O víně a krvi. Obě tato DLC přidávají hráčům dalších více než 30 hodin zábavy.

Zaklínač 3: Divoký hon vyjde na Nintendo Switch se všemi DLC “24. září”.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno