Nové studio EA v Seattlu, vedené bývalým spolutvůrcem Halo Marcusem Lehtem, hledá lidi, kteří by pracovali na kampani k Battlefieldu pro jednoho hráče.

Battlefield 2042 se zjevně nevyvíjel tak, jak EA doufalo, ale společnost bude jistě doufat, že se série v budoucnu výrazně zotaví. Zprávy znovu a znovu naznačovaly, že EA, která nedávno přešla na vývojový model série pro více studií, již má další hlavní hru v sérii ve vývoji. Jedním ze studií zapojených do série je nyní nový tým založený v Seattlu minulý rok, vedený bývalým spolutvůrcem Halo Marcusem Lehto a zdá se, že tým pracuje na kampani pro další hru Battlefield.

To je pravda, zatímco Battlefield 2042 skončil úplně s kampaní pro jednoho hráče, vypadá to, že další hra v sérii nebude dělat totéž. EA nedávno zveřejnilo pracovní inzerát na pozici designového ředitele ve studiu Seattle Battlefield a tento seznam, což je dost zajímavé, obsahuje několik zmínek o probíhajících pracích na kampani pro jednoho hráče.

Přečti si  Gotham Knights dostává nový trailer, ve kterém představuje Batgirl

Vy budete řídit návrhářský tým a designovou vizi nové kampaně Battlefield,“ stojí v seznamu. „Vaším úkolem je zorganizovat design mise, příběh, herní mechanismy a systémy, abyste vytvořili co nejkvalitnější zážitek. Podporujete vztahy s kreativitou, inženýrstvím a výrobou, abyste vytvořili inkluzivní návrhářský tým.

Vaším úkolem je přijmout základní principy franšízy Battlefield a zajistit, aby byly protkány všemi vrstvami mistrně navržené kampaně pro jednoho hráče. Vybudujete tým designérů a kulturu studia a postavíte úžasnou kampaň od konceptu až po vydání. Jste také zodpovědní za vedení iterace návrhu produktu na základě zpětné vazby od kolegů, partnerů společnosti a členů týmu, přičemž se budete držet hlavní vize.

Předchozí zprávy naznačovaly, že příští hra Battlefield se chystá na trh v roce 2024. Co se týče multiplayeru, hra údajně vrátí spoustu změn provedených v Battlefield 2042 a mohla by mít také prvky hrdinské střílečky.

Přečti si  RECENZE: Je to hra, je to film, je to...letadlo? Ne, je to prostě As Dusk Falls

Aktuálně je k dispozici Battlefield 2042 pro konzole a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno