Kup nám pivo

Společnost Sony oznámila novou prezentaci State of Play, která bude trvat zhruba 30 minut a bude obsahovat nová odhalení, aktualizace a další.

Červen je obvykle dobou, kdy se většina velkých vydavatelů v oboru rozhodne udělat velkou prezentaci o tom, chystají a mnozí doufali, že i Sony bude mít brzy co ukázat. I když se uvidí, zda společnost Sony bude mít v blízké budoucnosti speciální předváděcí akci, společnost přinejmenším potvrdila další nejlepší věc.

Byla oznámena nová prezentace State of Play a brzy bude vysálána. Vysílání je naplánováno na příští týden, 2. června, v 0:00 hod. A co můžeme od představení očekávat? Pro začátek bude trvat téměř 30 minut a Sony říká, že bude obsahovat nová odhalení, oznámení a aktualizace, které budou zahrnovat také „vzrušující odhalení od našich partnerů třetích stran“.

Přečti si  Death Stranding 2 On the Beach představuje režim VR tréninku

Zajímavé je, že vysílání State of Play nabídne také „náhled na několik her ve vývoji pro PlayStation VR2“, takže to je něco, co nedávné zprávy vystihly. Pro náhlavní soupravu pro virtuální realitu nové generace nebylo oznámeno žádné okno spuštění, ačkoli zprávy tvrdily, že by mohla být vydána někdy na začátku roku 2023. Společnost Sony nedávno uvedla, že vydá více než 20 titulů na trh 1. a 3. strany. Doposud bylo pro zařízení oznámeno Horizon Call of the Mountain, i když okno jeho vydání nebylo potvrzeno.

Pokud jde o PS5, bude zajímavé sledovat, zda bude oznámeno datum uvedení God of War Ragnarok, zvláště když nedávný vývoj naznačuje, že by mohl být spuštěn někdy v září nebo říjnu. Říká se také, že remake The Last of Us bude vydán později v tomto roce, i když společnost Sony také údajně připravuje showcase událost na září, je možné, že si právě na toto období společnost schová některé ze svých větších odhalení a aktualizací.

ASUS For Ludens Who Dare
Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.
ZDROJGamingBolt
Adam Jacik
Šéfredaktor a majitel webu, který se hernímu světu věnuje již od éry Commodore 64. Díky více než dvacetiletým zkušenostem a hlubokému zájmu o technologie dokáže spojovat historický kontext s moderními trendy a vést redakci směrem k odborné, kvalitní a důvěryhodné tvorbě. Ve volném čase se věnuje sledování kvalitní kinematografie, golfu, lyžování a sportovní střelbě, které pro něj představují vyvážený protipól dynamickému technologickému prostředí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno