Guerrilla Games a nedávno získané Firesprite Games společně pracují na nové hře Horizon exkluzivně pro nadcházející PlayStation VR2.

Sony na CES 2022 oficiálně oznámilo PlayStation VR2 a společně s tím společnost také odhalila první velkou hru, která je vyvíjena pro VR headset. Guerrilla Games a čerstvě získané studio Firesprite Games společně pracují na nové hře v sérii Horizon pod názvem Horizont Call of the Mountain.

Podrobnosti o hře jsou v současné době skromné, ale je popisována jako „jedinečný nový zážitek z Horizon “, který je „vytvářen od základů“, aby plně využil hardwarové možnosti náhlavní soupravy PlayStation VR2 a všechna vylepšení, která PSVR2 Sense nabízí.

Hráči budou hrát za zcela novou postavu, i když se objeví i známé tváře – včetně hlavní hrdinky série Aloy, spolu s některými novými postavami. Guerrilla říká, že podrobnosti o protagonistovi a o hře obecně přijdou „brzy“, ale neupřesnila, kdy přesně to bude. O spouštěcím okně zatím nepadlo ani slovo.

Přečti si  Ani Ubisoft se na E3 nakonec neukáže

Byl také vydán velmi krátký in-game teaser, jehož převážnou část tvoří zpráva od ředitele studia Guerrilla Games Jana-Barta van Beeka, na konci je ukázáno několik sekund in-game záběrů. Podívejte se na to níže.

Mezitím ani Horizon Forbidden West není daleko od spuštění a má vyjít na PS5 a PS4 18. února.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno