Nový únik tvrdí, že virtuální realita nové generace Sony bude spuštěna o něco později, než se očekávalo, v prvních měsících roku 2023.

Během posledních několika týdnů společnost Sony představila nové podrobnosti o PSVR2 a od jejích ovladačů po náhlavní soupravu a její specifikace bylo dosud odhaleno mnoho. Samozřejmě, že prvořadou otázkou, kterou si všichni kladou je, kdy se objeví VR nové generace v prodeji.

Mnozí spekulovali (a doufali), že PlayStation VR2 bude uveden na trh ona konci roku 2022, což je něco, o čem úniky již dříve mluvily, i když se zdá, že časová osa jejího vydání může být trochu jiná. PSVR Without Parole, kanál YouTube, který v minulosti přesně zveřejnil podrobnosti o PSVR2, nedávno nahrál video, ve kterém tvrdí, že podle několika jejich zdrojů se náhlavní souprava místo toho spustí v prvním čtvrtletí roku 2023.

Vzhledem k tomu, že dodávky PS5 jsou stále silně omezené kvůli globálnímu nedostatku polovodičů, chce Sony před uvedením PSVR2 na trh udělat čas na to, aby byla konzole snadněji dostupná pro masy, zatímco dalších několik měsíců umožní společnosti vyrábět více náhlavní soupravy samotné.

Toto jsou samozřejmě nepotvrzené a neoficiální detaily, takže je třeba se podle toho chovat. Vzhledem k tomu, že jsme v poslední době dostávali podrobnosti o PSVR2 v poměrně stabilních časových intervalech, je možné, že bychom mohli brzy dostat oficiální zprávu o jeho vydání – zvláště s velkou událostí PlayStation údajně naplánovanou na březen.

Zda v blízké budoucnosti uslyšíme více o hrách tohoto headsetu – od oficiálně oznámeného Horizon Call of the Mountain až po spekulovaný Half-Life: Alyx a jestli můžeme očekávat, že bude mít podporu zpětné kompatibility s originálem PSVR se teprve uvidí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno