Jeff Grubb z VentureBeatu slyšel od „více lidí“ o potenciální předváděčce příští měsíc, ale nemohl to potvrdit.

Po zpoždění her Starfield a Redfall se zdá, že Micorosoft bude mít zbytek roku poněkud méně plodný, než původně zamýšlel, zda tomu tak skutečně bude, uvidíme, až se 12. června, kdy se uskuteční Microsoft – Bethesda Showcase. Sony by ale mohlo být připraveno odhalit svá vlastní velká oznámení dříve, ovšem existuje také možnost, že to bude mnohem později.

V nejnovější epizodě GB Decides mluvil Jeff Grubb z VentureBeat o tom, že výrobce konzole může mít show v prvním červnovém týdnu. Bylo to slyšet od „více lidí“, ale nebylo to možné potvrdit. Slyšel jsem od mnoha různých lidí a možná je to jen hloupost.” Nemohu to potvrdit, takže to neuvádím na seznam Game Mess.“

Stojí za zmínku, že po podcastu Grubb tweetoval, že slyšel, že „až do září se nic nestane“. Věci v zákulisí mohou být stále v pohybu, takže to berte s rezervou.

Přečti si  Euthia vstala z mrtvých

Nová digitální prezentace od Sony v nadcházejících měsících je však víceméně samozřejmostí. Jak brzy se bude konat, zda to bude State of Play nebo plnohodnotná PlayStation Showcase se spoustou oznámení, se také teprve nuvidí. Čas ukáže, zvláště když God of War: Ragnarok je stále na dobré cestě k letošnímu vydání, alespoň podle SIE Santa Monica. Do té doby sledujte další podrobnosti.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno