„Týmy v Arkane Austin a Bethesda Game Studios mají se svými hrami neuvěřitelné ambice a my chceme zajistit, abyste obdrželi jejich nejlepší a nejdokonalejší verze,“ říká Bethesda.

Dvě z největších nadcházejících her roku 2022 byly odloženy. Bethesda zveřejnila na Twitteru prohlášení, ve kterém oznámila, že Starfield a Redfall byly odloženy na první polovinu roku 2023.

Týmy v Arkane Austin ( Redfall ) a Bethesda Game Studios ( Starfield ) mají neuvěřitelné ambice pro své hry a my chceme zajistit, abyste obdrželi jejich nejlepší a nejdokonalejší verze,“ píše vydavatel ve svém prohlášení.

Chceme poděkovat všem za jejich nadšení pro Redfall a Starfield. Tato energie je obrovskou součástí toho, co nás všechny každý den inspiruje a pohání naše vlastní vzrušení z toho, co tvoříme.

“Nemůžeme se dočkat, až se brzy podělíme o náš první hluboký ponor do Redfall i  Starfieldu.”

Přečti si  DICE bude pokračovat v práci na Battlefield 2042, protože EA se na hru zaměřuje z dlouhodobého hlediska

Zmíněné hluboké ponory do hry budou pravděpodobně předvedeny na Xbox a Bethesda Games Showcase 12. červnaŘeditel Starfieldu Todd Howard koncem minulého roku uvedl, že plnohodnotné představení hry bylo plánováno na léto 2022.

Jak  Starfield, tak Redfall byly formálně představeny během Microsoft E3 showcase v loňském roce. Starfield dostal datum spuštění 11. listopadu 2022, přesně 11 let od uvedení The Elder Scrolls 5: Skyrim. Todd Howard v listopadu loňského roku řekl, že Bethesda se cítí „jistá“, že bude schopna dosáhnout cílového data spuštění.

Oznámení Redfall na E3 v loňském roce doprovázelo spouštěcí okno v létě 2022, i když vzhledem k absenci jakýchkoliv aktualizací hry od té doby vypadalo zpoždění stále pravděpodobněji.

Podle Jasona Schreiera z Bloombergu však předchozí datum vydání „některé lidi“ pracující na projektu „extrémně znepokojovalo“. Na Twitteru Schreier řekl: „Loni na jaře před E3 jsem mluvil s některými lidmi na Starfieldu , kteří se extrémně obávali, že se zavázali k datu 11-11-22 na základě pokroku, kterého dosud dosáhli.“ Zjevně byl uváděn termín „Next Cyberpunk “, což je asi tak znepokojivé, jak jen může být. ”

Když Schreier připomněl, že Cyberpunk 2077 byl také zpožděn, dodal, že „nebyl zpožděn na dostatečně dlouho” a doufá, že se Starfieldem to nebude stejný případ. 

Přečti si  Xbox bude přítomen na Gamescomu 2022

Starfield i Redfall  jsou ve vývoji pro Xbox Series X/S a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno