Před dvěma měsíci se začalo spekulovat o tom, že by dosud nejúspěšnější hra, studia CD Projekt Red, Zaklínač 3: Divoký hon, mohla vyjít i na hybridní konzoli Nintendo Switch.

Tuto horkou spekulaci odstartoval poté, co prodejce her uvedl uvedl tuto hru na svém eshopu a fanoušci začali okamžitě vášnivě debatovat o tom, zda je to pravda, nebo se jedná pouze o chybu.

CD Projekt RED se zatím nevyjádřil k těmto spekulacím a oznámení hry neobsahovala ani poslední prezentace Nintendo Direct. Avšak nový výpis pozic, které chce CD Projekt Red obsadit, obsahuje také místo vedoucího softwarového inženýra pro GOG, což je digitální distribuční platforma CD Projektu Red.

Žadatele ucházející se o tuto pozici by si měli umět představit, že dokáží propojit hráče skrze GOG.com, Steam, Xbox, PlayStation a Nintendo Switch. I když výpis neuvádí pozici konkrétně spojenou se Zaklínačem 3, tak potvrzuje, že CD Projekt RED vidí ve Switchi spoustu potenciálu. A pokud si studio najme zaměstnance, kteří mají zájem a zkušenosti se Switchem, pak si můžeme myslet, že by a cestě mohl být i port Zaklínače.

Přečti si  Nový patent společnosti Sony umožňuje hráčům registrovat se jako odborníci a pomáhat ostatním v reálném čase

Je však stále otázkou, jak by se studio dokázalo vypořádat s hardwarem konzole a jak moc velké kompromisy by museli být pro bezproblémový běh hry zvoleny.

Zaklínač 3: Divoký hon je k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno