Budoucnost série Killzone se zdá být nyní v ohrožení, protože oficiální web bude vyřazen a nasměruje uživatele na web PlayStation.

Vzhledem k tomu, že studio Guerilla Games přišla se svou novou IP v podobě Horizon Zero Dawn a v současné době pracuje na pokračování této úspěšné hry, byla série Killzone odložena. A nyní se zdá, že její další budoucnost se noří více do tmy, protože oficiální web série byl odstraněn a uživatele přesměruje na web PlayStationu.

Podle VGC , pokud se dostanete na web Killzone , budete uvítáni stránkou s textem „Killzone.com byl vyřazen.“ Stránka pokračuje dál a uvádí, že v budoucnu bude veškerý provoz přesměrován na PlayStation.com.

Hráči již nebudou moci ve Shadow Fall vytvářet ani spravovat klany . Online režimy pro více hráčů, statistiky hráčů a údaje o hodnocení pro Killzone Mercenary a Shadow Fall však budou stále k dispozici.

Guerilla poté děkuje všem fanouškům za jejich roky nadšení a podpory.

Přečti si  Nový patent společnosti Sony umožňuje hráčům registrovat se jako odborníci a pomáhat ostatním v reálném čase

Je to trochu škoda, zejména v době, kdy trhu vládne takřka jediná střílečka z pohledu první osoby, která nutně potřebuje konkurenci. Navíc série Killzone neodmyslitelně patří mezi značky PlayStationu.

A co vy, bude vám série Killzone chybět podobně jako mě nebo ne? Dejte nám vědět v komentáři.

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno