Latinskoamerický instagramový účet Bethesdy uvádí, že datum vydání Starfieldu bude oznámeno velmi brzy. V současné době se připravuje samostatná ukázka hry.

Jako jedno z největších nadcházejících vydání roku 2023 od Microsoftu je Starfield v hledáčku mnoha hráčů, kteří se často ptají, jak dlouho to bude ještě trvat, než se nám konečně dostane do rukou toto velmi očekávané sci-fi RPG. Zdá se, že se zdá, že na tuto otázku brzy dostaneme odpověď.

Bethesda uvedla, že datum vydání Starfieldu bude oznámeno „velmi brzy“. Společnost totéž potvrdila prostřednictvím své oficiální latinskoamerického Instagramu v reakci na komentář od fanouška (zaznamenaný na Redditu).

Microsoft má na konec tohoto měsíce naplánovanou showcase, kde nabídne nové pohledy na několik nadcházejících titulů první strany a oznámí data jejich vydání, a přestože Starfield není součástí showcase, bylo potvrzeno, že RPG od Bethesdy dostane svůj vlastní prostor. S největší pravděpodobností to je to, na co společnost odkazuje, když říká, že brzy oznámí datum vydání hry.

Společnosti Microsoft a Bethesda minulý rok oznámily, že vydání Starfieldu se očekává v první polovině roku 2023, což bylo zopakováno začátkem tohoto měsíce. Nedávné zprávy však tvrdily, že hra byla z tohoto okna mírně zpožděna, přičemž se stále zaměřuje na spuštění v létě 2023.

Starfield je ve vývoji pro Xbox Series X/S a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno