Xbox a Bethesda oznámili že 25. ledna se uskuteční jejich Developer_Direct, kde uslyšíte více o Redfall, Forza Motorsport, Minecraft Legends, The Elder Scrolls Online a dalších.

V souladu s nedávnými úniky Xbox a Bethesda přišli s informací o Developer_Direct, kde poskytnou nové informace a aktualizace k nadcházejícím first party hrám a obsahu, který je připravován na následující měsíce. Developer_Direct bude mít premiéru 25. ledna ve 21:00 hod.

Co můžeme očekávat? Microsoft potvrzuje, že předvede Forza Motorsport, Redfall, Minecraft Legends a The Elder Scrolls Online.

The Elder Scrolls Online představí svou hlavní novou aktualizaci Chapter pro rok 2023, zatímco Forza Motorsport předvede „více hratelnosti a vzrušujících nových detailů“. Minecraft Legends mezitím předvede „zasvěcený pohled do PvP multiplayerového zážitku“.

Konečně je tu Redfall nadcházející FPS s otevřeným světem od Arkane. Můžete očekávat, že uvidíte „několik minut“ gameplay záběrů pro jednoho hráče i kooperaci a „dozvíte se více o boji, přizpůsobení, bossech, otevřeném světě a další“. Zda bude odhaleno oficiální datum vydání hry, které je údajně plánováno na začátek května, se teprve uvidí.

V této sestavě samozřejmě chybí jedna hlavní hra –  Starfield – ten je pravděpodobně jedním z největších vydání roku, ale bohužel nebude součástí Developer_Direct. Microsoft však pracuje na větší akci, která bude výhradně věnována tomuto nadcházejícímu vesmírnému RPG.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno