Unikl pár tenisek s motivem Cyberpunk 2077 od výrobce Adidas a obrázky barevných bot rozdělily fanoušky.

CD Projekt Red se chystá  brzy vydat  Cyberpunk 2077 a Adidas doufá, že se do akce zapojí se speciální edicí tenisek, které ponesou motiv hry. A zatímco na některé fanoušky boty udělaly dojem, tak většině z nich se příliš nelíbí (včetně mě).

Adidas ještě oficiálně neoznámil tenisky Cyberpunk 2077 , ale populární sběratel obuvi na Instagramu a sám popsaný „specialista na vzorky tenisek“ jménem solebyjc představil tento pár a nutno říci, žádná sláva to tedy není. 

Boty nejsou prvním oblečením, které je které se spojily s hrou. Cyberpunkem inspirované oblečení je již k dispozici na webu a jeden návrhář kosmů vytvořil bundu inspirovanou Cyberpunk 2077.

Ovšem běžecké boty Adidas X9000L4 Boost Cyberpunk 2077 jsou zcela jiným šálkem kávy. Boty jsou totiž vyvedeny v fialovými a zlatými tóny a po stranách mají jasně žlutý nápis Cyberpunk. Někteří uvádějí, že tenisky zcela jistě zapadnou do světa Night City, ale jejich vzhled je pro reálný svět přinejmenším diskutabilní. Na druhé straně se ozývají hlasy, které chválí boty za použití stejného stylu, který byl předveden v několika trailerech.

Přečti si  Kvalifikujte se na olympiádu v Gran Turismo Sport

https://www.instagram.com/p/CFZqMBtH7mc/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Objevuje se však i  kritika studia která hovoří o tom, že využívání značky Cyberpunku 2077 pro značkové produkty je v rozporu s antikorporační filozofií žánru. Na druhou stranu je třeba si uvědomit, že vývoj Cyberpunku 2077 stál více než 121 miliónů dolarů a CD Projekt RED by rád tuto investici zúročil.

Fanoušci, kteří by chtěli pár tenisek získat, si budou muset počkat až Adidas boty oficiálně oznámí. Tedy bychom se také měli dozvědět jejich dostupnost i cenu.

Cyberpunk 2077 vychází 19. listopadu na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno