V těchto dnech probíhá beta test PC verze Destiny 2 a my jsme nemohli jinak, než ji vyzkoušet, poměřit s konzolovou verzí a podělit se s vámi o dojmy.

Ten kdo si myslel, že PC verze Destiny 2 bude srovnatelná s tou konzolovou a lišit se bude pouze lepší grafikou a detaily, tak ten se šeredně spletl a PC hráči si mohou mnout ruce a těšit se na hru, která na PC roky chybí.

Související obrázek

Ultra detailní grafika ve 4K není všechno a výčet pozitiv hovořící ve prospěch PC verze je opravdu nemalý.

Jako první musíme zmínit oněch 60 FPS, které hře dodávají opravdu značnou dynamiku a skvělý pocit ze hry, otáčení postavy je mnohem rychlejší s tím je spojena i přesnost míření společně se střelbou, která je téměř bezchybná. Hráči s hand canony téměř nepotřebují sniperky a Bungie bude muset zapracovat mnohem více Ghost bullets než kdy předtím.

Přečti si  Battlefield 6 potvrzen pro Xbox One a PS4

Pokud se z nějakého důvodu rozhodnete na PC používat Gamepad bude vám i tady pomáhat podobně jako na konzolích Aim assist a i s ním je hra daleko příjemnější, ovšem to co někteří hráči jsou schopni předvádět na klávesnici s myší je až neuvěřitelné a na Twitchi je radost pohledět například Surefour.
Co se PvP týká tak nutno poznamenat že hra na Battle.netu který rozděluje hráče navíc do regionů funguje opravdu velmi dobře a pokud vlastníte Netdumu tak téměř bezchybně. Hit detection tu funguje velmi dobře a tak když trefujete soupeře vidíte v okamžik zásahu jak mu mizí zdraví bez prodlev.

Sám populární streamer Destiny jménem Luminosity, který hrál PC betu (na gamepadu) si povzdechl:

“Tězko se mi bude vracet na konzoli”

Upřímně to pomalu vypadá tak, jako by Destiny 2 byla vytvářena primárně pro PC a na konzole zbyl jen horší port. I když dle slov Bungie tomu tak není a s  PC verzí pomáhalo Vicarious Visions. To si po skvěle odvedené práci s Crashem může připsat další úspěch v podobě PC verze Destiny 2.

Přečti si  Vývojáři Life is Strange: True Colors odhalili podrobnosti implementace funkcí pro PS5 DualSense

Nechceme tím říci, že by beta Destiny 2 na konzolích nebyla zábavná, ale spíše tím chceme říci to, že se technická stránka na konzolích bohužel nikam neposunula a PC verze hry se tak jeví jako mnohem lepší produkt.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno