Již z ukázek je jasné, že dialogy ve hře Cyberpunk 2077 budou skutečně obsáhlé a fanoušci polského studia CD PROJEKT RED si jsou dobře vědomi toho, že ve hře mohou doslova poklábosit s téměř každou NPC postavou, která se v jejich herním světě nachází.

Cyberpunk 2077 bude v tomto trendu bezpochyby pokračovat.  V nedávném rozhovoru s INNPoland , CD PROJEKT RED příběhový režisér Marcin Blacha řekl, že dialogy v Cyberpunku 2077 by vydaly na „dvě silné knihy“. To nebere v úvahu veškerý další text a dokumentaci vytvořenou pro hru.

Blacha také diskutoval o některých jeho oblíbených postavách v Cyberpunku 2077 a hovořil o stylu psaní zvoleném jeho týmem.

“Bez podrobností mohu odhalit, že na seznamu oblíbených hrdinů mám vězně, který chce dosáhnout svého životního cíle za jeden den, umělou inteligenci, která řídí taxislužbu a chytrou dívku, která stojí za pultem v ezoterickém obchodě a na částečný úvazek je zdravotní sestrou.”

“V dialozích jsme se vyhnuli neologismům, ale často jsme některým termínům dávali nový význam. Postavy tedy hovoří o „úplné konverzi“ s cílem nahradit své biologické tělo elektromechanickým tělem, a když říkají „optika“, obvykle odkazují na podporu elektronického vidění.”

Podle Blachy bude příběh Cyberpunku 2077 jako celek ve srovnání s Zaklínačem mít „širší rozsah“.

Přečti si  Unikly první možné obrázky z Battlefieldu 6

“Z pohledu tvůrce Cyberpunku 2077 je to příběh hrdinů v opozici vůči světu a svět je jedním z hrdinů a pro mě je to mnohem širší měřítko než příběhy malých lidských dramat prezentovaných v Zaklínači.”

Cyberpunk 2077 vychází na PC, PS4 a Xbox One 16. dubna 2020.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno