Dialogy v Cyberpunku 2077 by vydaly na dvě pořádně tlusté knihy
Domů » Hry » Cyberpunk 2077 » Dialogy v Cyberpunku 2077 by vydaly na dvě pořádně tlusté knihy

Dialogy v Cyberpunku 2077 by vydaly na dvě pořádně tlusté knihy

2.12.2019
Publikoval:

Již z ukázek je jasné, že dialogy ve hře Cyberpunk 2077 budou skutečně obsáhlé a fanoušci polského studia CD PROJEKT RED si jsou dobře vědomi toho, že ve hře mohou doslova poklábosit s téměř každou NPC postavou, která se v jejich herním světě nachází.

Cyberpunk 2077 bude v tomto trendu bezpochyby pokračovat.  V nedávném rozhovoru s INNPoland , CD PROJEKT RED příběhový režisér Marcin Blacha řekl, že dialogy v Cyberpunku 2077 by vydaly na „dvě silné knihy“. To nebere v úvahu veškerý další text a dokumentaci vytvořenou pro hru.

Blacha také diskutoval o některých jeho oblíbených postavách v Cyberpunku 2077 a hovořil o stylu psaní zvoleném jeho týmem.

Přečtěte si  Destiny 2 Season of Dawn přinese navýšení Power Level Cap

“Bez podrobností mohu odhalit, že na seznamu oblíbených hrdinů mám vězně, který chce dosáhnout svého životního cíle za jeden den, umělou inteligenci, která řídí taxislužbu a chytrou dívku, která stojí za pultem v ezoterickém obchodě a na částečný úvazek je zdravotní sestrou.”

“V dialozích jsme se vyhnuli neologismům, ale často jsme některým termínům dávali nový význam. Postavy tedy hovoří o „úplné konverzi“ s cílem nahradit své biologické tělo elektromechanickým tělem, a když říkají „optika“, obvykle odkazují na podporu elektronického vidění.”

Podle Blachy bude příběh Cyberpunku 2077 jako celek ve srovnání s Zaklínačem mít „širší rozsah“.

Přečtěte si  Bungie odhaluje obsah, který opustí Destiny 2 s příchodem Seson of Dawn

“Z pohledu tvůrce Cyberpunku 2077 je to příběh hrdinů v opozici vůči světu a svět je jedním z hrdinů a pro mě je to mnohem širší měřítko než příběhy malých lidských dramat prezentovaných v Zaklínači.”

Cyberpunk 2077 vychází na PC, PS4 a Xbox One 16. dubna 2020.

 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Kniha Cyberpunk 2077 poskytuje lepší pohled na mapu Night City

Částečná mapa Cyberpunku 2077 byla odhalena v předstihu díky World...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů