Titul lze také získat na Steamu trvale s 50% slevou, která je k dispozici jen po omezenou dobu.

Dirt 5 od studia Codemasters si můžete tento víkend užít na PC zcela zdarma díky službě Steam. Titul lze také získat s 50% slevou, která je k dispozici jen po omezenou dobu.

Codemasters ohlásili nový víkend volného hraní hry Dirt 5 ve službě Steam, kde je tento arkádový závodní simulátor již k dispozici ke stažení. Hráči budou potřebovat pro stažení hry cca. 60 GB volného prostoru. Období bezplatného hraní končí v pondělí 8. března v 19:00. 

Franšíza Dirt je v současné době na Steamu k dispozici s řadou slev. Hráči si mohou zakoupit Dirt Rally, Dirt Rally 2.0 a Dirt 4 se 75% slevou. Tato nabídka končí 8. března, takže stále máte čas na získání těchto solidních závodních her do své sbírky.

Přečti si  Nejnovější únik k Battlefieldu 6 hovoří o bitvách mezi 128 hráči a dalších detailech

Dirt 5 byl vydán v listopadu a zaměřuje se hlavně na offroadové závody a nabízí širokou škálu automobilů od ikon rally po nákladní vozy a dokonce i třídu GT. Hráči vyrazí na závodní tratě po celém světě a zažijí štěrkové, ledové, sněhové a písečné podmínky. Titul byl nominován v kategorii Nejlepší sportovní / závodní hra na The Game Awards 2020.

Společnost Electronic Arts nedávno získala Codemasters za 1,2 miliardy dolarů, přičemž získala každou závodní franšízu od britského vývojáře a vydavatele videoher. Podle EA po této dohodě společnost plánuje vydávat závodní hry každý rok, aby se stala lídrem v žánru.

Naší recenzi od Jiřího Morávka si můžete přečíst níže.

Dirt 5 je nyní k dispozici na PC, PS4, Xbox One.

Recenze: DiRT 5 – Zlatý důl pro automyčky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno