Na oficiálním webu Star Wars je teasováno odhalení nové videohry související s Hvězdnými válkami.

Disney a Lucasfilm Games teasují odhalení nové Star Wars videohry v jejich nové merchandising kampani. Oficiální web Star Wars, kterého si poprvé všiml GameSpot, nedávno zahájil kampaň „Bring Home The Bounty“, která ukazuje řadu produktů Star Wars, které budou ve zbytku roku 2021 teprve odhaleny.

Každé odhalení má obraz hologramu, který souvisí s jakýmkoli produktem, který bude ten den odhalen. Většina hologramů jednoduše zobrazuje hlavy různých postav Star Wars, ale hologram pro 14. prosinec je ovladače, což naznačuje, že nová Star Wars videohra bude odhalena letos v prosinci.

Ještě důležitější je, že 14. prosince je jen několik dní po každoroční akci Geoffa Keighleyho The Game Awards (konkrétně 9. prosince). The Game Awards obvykle přináší celou řadu nových oznámení o videohrách a je možné, že by se tam mohla objevit nová hra Star Wars, přičemž další podrobnosti budou zveřejněny společnostmi Disney a Lucafilms právě 14. prosince.

Přečti si  Hard Zone zápasy v Battlefiledu 2042 mohou trvat 5 až 20 minut

Pokud jde o to, co by mohlo být potenciálně oznámeno, objevily se zvěsti kolem několika studií, které možná pracují na projektech souvisejících se Star Wars. Nedávno jsme dostali zprávu, že vývojáři Heavy Rain and Beyond Two Souls Quantic Dream by mohli pracovat na hře Star Wars, ale také víme že Respawn Entertainment pracují na pokračování Jedi Falen Order a na své Star Wars hře pracuje také Ubisoft.

Je také možné, že odhalení Disney a Lucasfilmu nemusí být vůbec zbrusu nový produkt, ale místo toho se může jednat o další pohled na na již oznámený Remake Star Wars: Knights of the Old Republic.

Ať už se bude jednat o jakoukoliv hru, jsme na ni rozhodně velmi zvědaví.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno