Pokud patříte mezi sólové hráče, kteří příliš nevyhledávají kooperaci a jinými hráči a nebo jen si chcete jednotlivé pasáže her odehrát sami, tak jak uznáte nejlépe za vhodné, potom má pro vás Ubisoft dobrou zprávu.

Francouzský vydavatel totiž ústy režiséra The Division 2, Mathiase Karlsona oznámil, že jejich nadcházející hra, umožní hráčům vychutnat si mise tak jak oni sami budou chtít.

Pro nás je opravdu klíčové, že neexistuje správný ani špatný způsob, jak hrát divizi.Celou příběhovou kampaň můžete odehrát zcela samostatně. Stejný obsah, ale můžete odehrát i ve dvou, ve třech i čtyřech hráčích. Případně se lžete ve dvou týmech po čtyřech pustit do nového raidu, který do Divize 2 přidáváme. Já osobně jsem kooperativní hráč, ale máme v kanceláři řadu lidí, kteří si chtějí hry vychutnat zcela sami a to je právě to co The Division 2 umožňuje.” uvedl Karlson.

Přečti si  Trailer k Season of the Splicer v Destiny 2 představuje novou aktivitu pro 6 hráčů

Saozřejmě nebude v The Division 2 chybět ani Dark Zóna, která bude tvořit hlavní rys endgame.

Jsme velmi odhodlaní mít skvělé PvP v The Division 2 a stejně jako v prvním dílu chceme hráčům přinést Dark zónu, Chtěl bych hráče ubezpečit, že opravdu stavíme na tom o čem jsme hovořili a nač nás hráči upozornili. Všechny poznatky a připomínky chceme přenést do hry.

Tom Clancy´s The Division 2 vychází na PC, Psč a Xbox One 15. března 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno