Cyberpunk 2077 bude velká hra, která vám zabere zhruba 170 hodin herního času, ale již dříve studio CD Projekt RED slíbilo, že hra obdrží velké množství DLC, podobně jako Zaklínač 3.

V září ředitel CDPR Adam Kiciński naznačil, že odhalí DLC ještě před vydáním hry, to se však nyní mění

Ano, po vydání můžete očekávat podobnou cestu. Ve skutečnosti můžete očekávat více. Dnes nebudeme příliš zacházet do detailů, ale vše bude jasné před vydáním. Jelikož jsme blízko vydání, očekáváme, že plány po vydání budou odhaleny poměrně brzy. Bude popsána řada bezplatných DLC a rozšíření – jak jsem řekl, můžete to očekávat poměrně brzy a pak bude vše vyjasněno.

Cyberpunk 2077 se však od té doby několikrát opozdil a nyní se zdá, že CDPR není zatím připraven hovořit o těchto plánech minimálně do doby, než bude hra vydána. To odhalil Kiciński během posledního hovoru o výdělcích CDPR.

Původním plánem bylo udělat to před vydáním, ale po nedávném zpoždění jsme se rozhodli počkat na vydání, abychom hráčům poskytli hru, a pak teprve začali mluvit o nadcházejících plánech. Takže vše se dozvíte po vydání.

Kdy se tedy můžeme dozvědět o DLC Cyberpunk 2077? No, jak jsme již bylo dříve oznámeno , CDPR bude hovořit o multiplayeru pro Cyberpunk 2077 až v prvním čtvrtletí roku 2021, takže informace o DLC očekáváme přibližně ve stejnou dobu. 

Cyberpunk 2077 vychází na PC, PS4, PS5, Xbox One, a SXS/S 10. prosince. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno