Zdroje hovořící se zasvěceným Tomem Hendersonem vyvracejí nedávné zvěsti, že režim PvEvP bude free-to-play a bude spuštěn v roce 2023.

Infinity Ward’s Call of Duty: Modern Warfare 2 bude obsahovat novou kampaň pro jednoho hráče a multiplayer. Je také hostitelem Warzone 2.0, který vyjde koncem tohoto roku a obsahuje novou mapu. Kolují však zvěsti o DMZ, dalším režimu, který nabízí hratelnost PvEvP podobnou Escape from Tarkov.

Ačkoli nedávné zvěsti naznačovaly, že by mohla být zdarma hratelná a spuštěna v roce 2023, zdroje mluvící se zasvěceným Tomem Hendersonem tato tvrzení vyvrátily. V nové zprávě o TryHardGuides Henderson uvedl, že DMZ se letos spustí spolu s Modern Warfare 2 a slouží jako „jiný režim“ namísto samostatného zážitku. Zajímavé je, že se zdá, že plán to postupem času buduje a přidává nové funkce, než aby představoval něco „tak hardcore“ jako Tarkov (ačkoli je stále založen na extrakci).

Přečti si  As Dusk Falls nyní vyšlo pro PC, Xbox Series X/S a Xbox One

Henderson zopakoval, že DMZ bude používat stejnou mapu jako Warzone 2.0 „v určité kapacitě“. Další zajímavý kousek se týkal zdroje odkazujícího na zprávy z ledna, kde společnost Activision uvedla, že je odhodlána uvést na PlayStation další tři tituly Call of Duty. Zdá se, že to naznačuje, že cokoli vydaného z Call of Duty: Modern Warfare 2 do Treyarch’s Call of Duty 2024 (které nedávno zaznamenalo nějaké úniky) musí být spojeno s předchozí verzí nebo Warzone 2.0, aby byly splněny současné dohody.

Call of Duty: Modern Warfare 2 vychází 28. října pro Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 a PC s otevřenou beta verzí údajně začínající 15. srpna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno