Čtvrté pokračování série Dragon Age je připraveno k odhalení a to již tento týden, během udílení The Game Awards 2018.

Společnost BioWare minulý týden odhalila, že v prosinci mají fanoušci série Dragon Age očekávat nové informace k čtvrtému dílu. Zatímco GM BioWare Casey Hudson neuvedl o jakou zprávu se bude jednat, nebo kdy bude uvedena, tak se zdá, že naše spekulace byly správné a vnitřní úniky mají před oficiálním oznámením opět lehký náskok.

Podle informace od VentureBeat se zpráva, kterou BioWare a EA chystají zveřejnit bude skutečně týkat Dragon Age 4 a odhalení hry bude mít světovou premiéru na The Game Awards 2018, tento čtvrtek 6. prosince (7. prosince ve 2:30 našeho času).

Přečti si  Patch pro Outriders opravuje pády a tuny chyb; nepřátelští odstřelovači byli nerfnutí

Casey Hudson již potvrdil svou účast na předávání herních cen i to, že sebou přiveze nový trailer k očekávané multiplayerové hře Anthem. A jak se zdá, tak právě on představí i nový trailer pro nadcházející Dragon Age 4.

Jak si jistě pamatujete Dragon Age 4 je ve vývoji již několik let, ale vzhledem k připomínkám EA musel být vývoj čtvrtého dílu restartován a posléze se studio muselo soustředit především na dokončení Anthemu, což také přispělo k delšímu informačnímu tichu ohledně této série. Dle informací však dělí fanoušky od vydání minimálně tři dlouhé roky, což by mohlo znamenat, že hra bude připravována již pro příští generaci konzolí, tedy PS5 a Xbox Scarlet.

Přečti si  Časovač dema Resident Evil: Village může být na PC resetován

Trochu se ale obáváme o to, jakým směrem se vzhledem k politice EA Dragon Age 4 vydá a zda hra nebude jen dalším game-as-service titulem.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno