Po mnoha prosbách fanoušků Capcom konečně potvrdil, že tiše pracoval na Dragon’s Dogma 2, bohužel však oznámení nezahrnovalo žádné gameplay záběry, z čehož vyplývá, že si na hru ještě nějakou chvíli budeme muset počkat.

Čekání na náš první pohled na Dragon’s Dogma 2 konečně skončilo, behem PlayStation Showcase a jak se zdá, tak hra by mohla plně naplnit prosby hráčů a fanoušků.

Nový trailer Dragon’s Dogma 2 nabízí pohledy na velký otevřený svět hry, napínavé magické souboje, spoustu podivných stvoření a pořádnou dávku příběhového drama. Vypadá to, že se hra bude silně opírat o vynořující se hratelnost, protože vidíme spoustu zajímavých momentů, jako je troll, který rozjíždí párty zničením mostu, někdo útočí na gryfa ve vzduchu a další. Ostatně podívejte se na to sami níže.

Přečti si  Xbox potvrzuje, že červnový "redigovaný" Direct se týká hry Call of Duty: Black Ops 6

Tak co říkáte, vypadá to epicky že? Capcom potvrdil některé další podrobnosti o Dragon’s Dogma 2, včetně návratu systému Pawn, ve kterém se spojíte s partnery ovládanými umělou inteligencí. To znamená, že skutečná kooperace opět nepřichází v úvahu…

„Až tři záhadné bytosti z jiného světa, známé jako pěšáci, doprovázejí Arisena na jejich cestě. Pěšci vytvářejí pocit kooperativního herního zážitku tím, že nabízejí jedinečné vlastnosti, dovednosti a znalosti získané ze zkušeností s ostatními Ariseny. Toto akční RPG pro jednoho hráče řízené vyprávěním vyzývá hráče, aby využili svou kreativitu a zvídavost k utváření vlastního zážitku. Ať už jde o povolání vašeho Arisena, pěšce vybrané pro vaši párty nebo váš přístup k mnohostranným herním situacím.

Pokročilý RE Engine společnosti Capcom vytváří živě detailní, vysoce věrnou grafiku v kombinaci s pohlcující fyzikou a komplexní a reaktivní umělou inteligencí postav, aby vytvořil prostředí, kde rozhodnutí a jejich důsledky ožívají. Jak vaše skupina pěšců, tak nepřátelé budou dynamicky reagovat na vaše akce na bitevním poli, ať už se držíte na zádech monster, nebo se je snažíte poslat k zemi z dálky. Vaše povolání vám umožňuje vybrat si svůj herní styl a to, zda použijete meče, luky nebo mocnou magii.“

Dragon’s Dogma 2 vychází na PC, Xbox Series X/S a PS5. Capcom zatím ani neoznámil okno vydání hry.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno