Ať už se to někomu líbí, nebo ne, tak není pochyb o tom, že Epic Games mají s jejich battle royale hrou Fortnite obrovský úspěch a nyní se zdá, že se Epic chystá na další úspěšnou hru.

Podle hostitele The Game Awards, Geoffa Keighleyho, Epic Games najal veterána v herním průmyslu Jasona Westa, který by měl Epicu pomoci s vývojem her. Keighley říká, že West, který založil studio Infinity Ward a pokračoval ve vývoji her v Respawn Entertainment, pracuje nyní  už asi měsíc v kancelářích Epic Games. 

Je třeba ale říci, že West byl zhruba šest let mimo herní průmysl. Opustil Respawn v roce 2013, tedy pouhé tři roky po jeho založení. Odchod byl učiněn krátce poté, co společně se Zampoellou ukončili spor se společností Activision. Oficiální prohlášení společnosti tvrdí, že West opustil společnost, aby se „postaral o některé rodinné záležitosti“.

Přečti si  SteelSeries odhaluje aplikaci Moments

Mnozí stále považují Westa za neuvěřitelně talentovaného vývojáře a fanoušci jsou již nyní velmi napětí, co neuvěřitelně talentovaný vývojář a tvůrčí myšlení s téměř neomezeným rozpočtem a technologiemi Epic Games vytvoří.

Jen pro připomenutí, West má za sebou práce na Call of Duty , Call of Duty 2 , Call of Duty: Modern Warfare , Call of Duty: Modern Warfare 2 a také byl u vývoje Titanfall. Po tomto výčtu by se mohlo zdát, že Epic Games by mohli chtít vytvořit novou střílečku s vojenskou tématikou.

Ale ať již bude West pracovat na čemkoli, všichni očekávají, že se opět bude jednat o velmi úspěšnou hru. 

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno