Nejprestižnější česko-slovenský esportový turnaj Tipsport MČR CS:GO se po roce vrací do Bratislavy.

Elitní české a slovenské týmy ve hře Counter-Strike: Global Offensive se představí 27. a 28. května v nákupním centru Aupark. Zde se utkají o 435 000 korun (zhruba 18 600 eur). Vstupenky jsou již nyní v prodeji v e-shopu PLAYzone.

Druhý turnaj v rámci MČR sezony, Tipsport CS:GO Bratislava, se blíží. Do akce opět vstoupí špičkové týmy Česka a Slovenska ve hře Counter-Strike: Global Offensive. K největším favoritům patří celky Dynamo Eclot a SINNERS, které se utkaly i ve finále zatím posledního turnaje v Praze. Svoji pozici ale musejí potvrdit v aktuálně probíhající kvalifikaci. Jde také o jediné dva týmy, které mají šanci získat takzvaný Tipsport Grand Slam, tedy finanční odměnu 2 miliony korun, za vítězství v pěti z osmi po sobě jdoucích turnajích. Jejich šance ale budou chtít zmařit i další známé organizace jako Sampi.Tipsport, Entropiq, ENTERPRISE či Cryptova.

Přečti si  Wormsící jsou opět tu
Zdroj: PLAYzone

„Po roce se opět vracíme na Slovensko se zápasy toho nejlepšího CSka, které u nás mohou diváci vidět. Loňské finále zaznamenalo rekord ve sledovanosti, kdy stream v jeden okamžik sledovalo tolik diváků jako žádnou esportovou soutěž předtím, a dodnes jej žádný zápas české ani slovenské ligy nepřekonal. I letos jsou očekávání fanoušků velká. Rád bych je všechny pozval na náš stream nebo – ještě lépe – přímo do bratislavského Auparku, kde se budou moci setkat nejenom se svými oblíbenými hráči, ale i s dalšími známými tvářemi ze světa CS:GO,“ říká Pavel Kristián z agentury PLAYzone, hlavní organizátor Tipsport MČR CS:GO.

Zdroj: PLAYzone

Už tento pátek a víkend se o postup utkají týmy Dynamo Eclot, ENTERPRISE, Entropiq Future a Sampi.Tipsport. Přímé přenosy mohou diváci sledovat na Twitch kanále PLAYzoneCZ.

Přečti si  RECENZE: HyperX Cloud 3 Wireless - Vylepšení již tak skvělých sluchátek

Harmonogram soutěže

  • –28. května – Finále Tipsport CS:GO Bratislava
  • –15. října – Finále Tipsport CS:GO Praha II
  • –25. listopadu – Finále Tipsport MČR CS:GO

Titulárním partnerem letošní CS:GO sezony je sázková kancelář Tipsport. Dalšími partnery jsou výrobce počítačových sestav HAL3000, výrobce energetických nápojů RedBull, síť restaurací KFC a výrobce herních zařízení AORUS.

Lístky lze koupit na e-shopu PLAYzone.

Všechny aktuální informace o MČR najdete na stránkách www.mcr.gg.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno