Capcom dnes večer uspořádal speciální Showcase s různými aktualizacemi pro tituly jako Street Fighter 6, Mega Man Battle Network Legacy Collection, Resident Evil 4 a další.

Jedním z takových titulů je Exoprimal, hra, kterou Capcom intenzivně propaguje prostřednictvím svých vývojářských živých přenosů. Hra je stále čerstvá v myslích lidí a nejnovější Spotlight přinesl některé nové detaily, které ukazují obsah hry a další funkce.

Nejnovější trailer na Exoprimal přináší ještě více informací o nadcházející looter shooter hře s dinosaury. Tyto informace se pohybují od předobjednávek, nezbytností Capcom ID a kupodivu otevřené beta verzi. V první řadě se ukázal zbrusu nový trailer, na který se můžete podívat níže.

Byly zobrazeny různé scény z příběhu ve hře a zdá se, že mají různé časové osy a cestování v čase, o čemž svědčí Ace, který vždy skončil v roce 2040, těsně předtím, než Startovator selže. Náčelník Lorenzo vidí alternativní verzi sebe sama v jiné cutscene.

Přečti si  Film Ghost of Tsushima „překoná to, co hra dokázala se svými vizuálními prvky“

Capcom také potvrdil datum vydání, které bylo stanoveno na 14. července 2023, přičemž předobjednávky jsou k dispozici právě teď. Otevřená beta poběží od 17. března 2023 do 19. března 2023. K účasti budete potřebovat propojené ID Capcom a podporovanou konzoli. Informace o dostupnosti beta verze týkající se našeho regionu, si můžete prohlédnout na webových stránkách Exoprimal.

Exoprimal vyjde 14. července 2023 na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a PC prostřednictvím Windows Store a Steam.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno