Dlouhé čekání na informace o Final Fantasy 16 se blíží ke konci.

Další trailer na Final Fantasy 16 je připraven k představení a měl by vyjít „brzy“.

Ačkoli o Final Fantasy 16 víme již téměř dva roky, během odhalení PS5 jsme k němu obdrželi pouze jeden trailer. Navzdory tomu byl režisér Naoki Yoshida velmi otevřený ohledně stavu vývoje hry a dal fanouškům vědět, kdy mohou očekávat novinky o hře.

Jak upozornil aitaikimochi, Yoshida jež se včera objevil na streamu Nier Re(in)carnation, kde mluvil o vývoji Final Fantasy 16. Podle překladů aitaikimochi Yoshida řekl, že hra je “téměř kompletní”, což se line s nedávnými komentáři od něj, že se nachází v konečné fázi vývoje.

Zdá se, že se brzy pořádně podíváme na Final Fantasy 16, protože Yoshida také prozradil, že další trailer na Final Fantasy 16 je „hotový“ a měl by vyjít „brzy“. Zdá se, jako by trailer mohl být skutečně nějakou dobu hotový, protože Yoshida také odhalil, že existovaly „určité faktory“, které způsobily zpoždění traileru, ačkoli konkrétní důvody nebyly zmíněny.

Přečti si  Chystá se PS5 verze hry What Remains of Edith Finch

Posledním kouskem novinek Final Fantasy 16, které vyšly ze streamu Nier, je další komentář od Yoshidy o vývoji hry. Podle něj tým, který na hře pracoval, ji dlouho piloval a ladil, což může být další důvod, proč už je to tak dlouho, co jsme ji naposled viděli.

I když by se mohlo zdát, že informace o Final Fantasy 16 byly minimální, ve skutečnosti to není tak dlouho, co jsme ji naposled viděli, protože odhalení se konalo na konci roku 2020. Pokud nakonec hra vyjde v tomto roce, což se po těchto komentářích zdá velmi pravděpodobné, budou toi jen dva roky od samotného oznámení.

Yoshida také velmi jasně řekl, že hra bude uvedena pouze tehdy, když bude těsně před dokončením a když s ní bude tým spokojený, než aby ji prezentoval, zatímco se na ni bude ještě hodně pracovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno