Final Fantasy 16 je stále připraveno přijímat spoustu obsahu, ale vzhledem k tomu, že základní hra je nyní mimo vývoj, je Square Enix připraveno přesunout pozornost na to, co přijde příště a to, co přijde dál, je samozřejmě něco, na co miliony hráčů čekají se zatajeným dechem.

Na nedávné prezentaci společnosti Sony State of Play předvedl Square Enix dlouhý nový trailer na Final Fantasy 7 Rebirth, druhý díl trilogie Final Fantasy 7 Remake. Kromě ukázek dalších pohledů na boj a herní svět, včetně spousty známých lokací (jako je Golden Saucer) a postav, trailer také naznačuje některá vyprávěcí vlákna, která budou hrát ve hře hlavní roli, od Sephirotha, který objevil svou pravou povahu, přes Zackovu roli v tomto novém pojetí příběhu až po zbraně a další. Stačí říct, že je to nabitý trailer. Podívejte se na to níže.

Přečti si  Hellblade II dostává první módy pro hraní ve VR nebo odstranění černých pruhů, chromatické aberace, filmového zrna a dalších prvků

Krátce po představení nového traileru oznamujícího datum vydání Final Fantasy 7 Rebirth , Square Enix odhalilo další podrobnosti o nadcházející hře v sérii příspěvků na platformě sociálních médií X, včetně skutečnosti, že hra bude obsahovat 100 hodin hry. 

Podle prohlášení kreativního ředitele Tetsuyi Nomury zavede Final Fantasy 7 Rebirth hráče z party právě opouštějící město Midgard někam do středu hlavního příběhu v původní Final Fantasy 7 . Nomura popisuje Final Fantasy 7 Rebirth jako „ilustraci incidentů, které začaly cestu, zkoumání lidí, kteří jsou s ní svázáni, a cestu samotnou, směřující ke svému vyvrcholení“.

Mezitím bylo také oznámeno datum vydání hry. Začátkem tohoto roku Square Enix potvrdil, že Final Fantasy 7 Rebirth bude spuštěno počátkem roku 2024, a nyní Square Enix toto dále zúžil a oznámil, že hra bude spuštěna pro PS5 29. února.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno