Final Fantasy 16 je stále připraveno přijímat spoustu obsahu, ale vzhledem k tomu, že základní hra je nyní mimo vývoj, je Square Enix připraveno přesunout pozornost na to, co přijde příště a to, co přijde dál, je samozřejmě něco, na co miliony hráčů čekají se zatajeným dechem.

Na nedávné prezentaci společnosti Sony State of Play předvedl Square Enix dlouhý nový trailer na Final Fantasy 7 Rebirth, druhý díl trilogie Final Fantasy 7 Remake. Kromě ukázek dalších pohledů na boj a herní svět, včetně spousty známých lokací (jako je Golden Saucer) a postav, trailer také naznačuje některá vyprávěcí vlákna, která budou hrát ve hře hlavní roli, od Sephirotha, který objevil svou pravou povahu, přes Zackovu roli v tomto novém pojetí příběhu až po zbraně a další. Stačí říct, že je to nabitý trailer. Podívejte se na to níže.

Krátce po představení nového traileru oznamujícího datum vydání Final Fantasy 7 Rebirth , Square Enix odhalilo další podrobnosti o nadcházející hře v sérii příspěvků na platformě sociálních médií X, včetně skutečnosti, že hra bude obsahovat 100 hodin hry. 

Podle prohlášení kreativního ředitele Tetsuyi Nomury zavede Final Fantasy 7 Rebirth hráče z party právě opouštějící město Midgard někam do středu hlavního příběhu v původní Final Fantasy 7 . Nomura popisuje Final Fantasy 7 Rebirth jako „ilustraci incidentů, které začaly cestu, zkoumání lidí, kteří jsou s ní svázáni, a cestu samotnou, směřující ke svému vyvrcholení“.

Mezitím bylo také oznámeno datum vydání hry. Začátkem tohoto roku Square Enix potvrdil, že Final Fantasy 7 Rebirth bude spuštěno počátkem roku 2024, a nyní Square Enix toto dále zúžil a oznámil, že hra bude spuštěna pro PS5 29. února.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno