For Honor se připravuje na vstup do třetí sezóny, ta nese název Grudge & Glory a dodá do hry množství obsahu pro všechny hráče.

Ubisoft při této příležitosti vydal několik nových trailerů, které se vážou právě na třetí sezóně. Trailery nám představují nové postavy a mapy. V případě postav jsou zdůrazňováni dva nový hrdinové, kterými budou Highlander a Gladiator, také dvě nové mapy Sentinel a Viking Village.

Nové mapy a aktualizace budou do hry zpřístupněny jako součást Season Passu 15. srpna na PC, PS4 a Xbox One. Získat je však můžete i s pomocí herní měny, což bude možné od 22. srpna a budou stát 15 tisíc kusů oceli.

Kromě všech zmíněných novinek Ubisoft také oznámil turnaj, který bude vysílán živě pomocí streamu na Twitchi. 12. srpna se dočkáme zároveň odhalení více informací o tomto Grudge & Glory turnaji, který spojí více soutěžících z celého světa. Ti si zahrají o částku 10 tisíc dolarů v průběhu livestreamu.

Přečti si  Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

For Honor se také připravuje na přechod z peer-to-peer na dedikované servery.

A co vy, nezlomyli jste ještě nad For Honor pomyslnou hůl

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno