Frostpunk jednoznačně patří mezi příjemná překvapení tohoto roku a ještě větším překvapením je informace, že tato hra dostane ještě v tomto roce několik DLC zcela ZDARMA.

Vývojáři z 11 bit Studios informují, že mají v přípravě 5 velkých aktualizaci, ale mezi ně budou vydány i menší, které se soustředí především na vylepšení stability a opravu chyb.

V červnu se dočkáme nového herního režimu Survivor. Ten vyzve i ty nejzkušenější hráče a přežít jeho nástrahy nebude snadné. Za vysokou obtížnost v teplotách -120 ℃ si hráči budou moci odemknout nové předměty.

Další v pořadí je People & Automatons . Toto DLC přidá do hry možnosti pojmenovat si obyvatele města a také Automaty. Krom toho budete mocii více upravovat hru, což patří k jedněm z nejžádanějších věcí, po kterých hráči volali.

Scénář The Builders bude jedna z největších aktualizaci tohoto roku. Přinese vlastní příběh a překážky a protože jde o velkou věc, vývojáři zatím nechtějí prozradit více podrobností.

Dalších herním režimem, který tento rok přibude je Endurance. Půjde o jakýsi sandboxový mix, kde bude hra reagovat na rozhodnutí hráčů a bude ho možné hrát donekonečna, pokud se tedy podaří udržet naživu všechny lidi.

Přečti si  Recenze Frostpunk- prežitie v zimnej pustine

Kromě herních mechanik bude přidána i kosmetická záležitost Winter Snapshots . Aktualizace přinese do hry možnost zachytit všechny krásy ledového království Frostpunk prostřednictvím nových nástrojů pro tvoření screenshotů. S tímto DLC je chystané i malé překvapení, o kterém zatím nic nevíme.

Frostpunk je nyní k dispozici na PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno