Včera jsme obdrželi od pořadatelů Gamescomu aktualizaci, v níž nás informují, že letošní ročník proběhne v plánovaném termínu od 25. do 29. srpna, i když zatím není jasné v jaké formě.

Rozhodnutí o tom, zda se Gamescom 2020 uskuteční tradičně v halách  veletrhu v Kolíně nad Rýnem, má definitivně padnout v druhé polovině května, na základě vývoje koronavirové pandemie.

Pokud padne rozhodnutí, že se událost bude pro veřejnost konat, bude k dispozici také více informací o změnách, které bude třeba přijmout, aby bylo plně zajištěno zdraví všech všech návštěvníků. Toto bylo ujednáno se všemi vystavovateli a nyní tak pokračují přípravy v plné rychlosti.

Organizátoři také informují, že v opačném případě zajistí, aby návštěvníci i vystavovatelé obdrželi zpět své provedené platby. V takovém případě se bude Gamescom 2020 soustředit na digitální formáty jako: Opening Night Live a další panely, takže by fanoušci neměli přijít o světové premiéry a nová oznámení.

Přečti si  Abyste viděli veškerý obsah STALKER 2 budete k tomu potřebovat několik průchodů, říkají vývojáři

“Miliony fanoušků po celém světě jsou nadšeni z Gamescomu 2020. Proto jsme odhodláni letos koncem srpna oslavit spolu s komunitou nejnovější zprávy, oznámení a světové premiéry. S ohledem na koronavirovou krizi nyní rozšiřujeme plnou rychlostí všechny digitální formáty, aby se Gamescom 2020 v každém případě mohl uskutečnit alespoň digitálně. S celosvětovou show Gamescomu: Opening Night Live a portálem Gamescom Now již oslovujeme milióny fanoušků po celém světě. Další rozšiřování naší digitální strategie je, je právě nyní velmi aktuální,” říká generální ředitel Felix Falk.

O dalším vývoji Gamescomu 2020 vás budeme prběžněinformovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno