Geoff Keighley potvrzuje, že druhý večer ONL se uskuteční na konci srpna.

Gamescom Opening Night Live je novou zahajovací událostí, která měla svou premiéru v loňském roce právě díky partnerství mezi pořadateli Gamescomu a Geoffem Keighleym. Jako úvodní oslava veletrhu Gamescom, který je technicky největší herní událostí na světě, jsme v loňském roce viděli spoustu nových trailerů a rozhovorů, včetně živého vystoupení Hidea Kojimi, který prezentoval Death Stranding.

Naštěstí Keighley potvrdil, že se ONL bude konat i tento rok a to 27. srpna i navzdory tomu, že koronavirus stále narušuje mnoho herních událostí.

Gamescom 2020, který se letos odehraje v digitální podobě zahájí Opening Night Live, který se uskuteční také jako digitální stream 27. srpna, následovaný živými streamy různých vydavatelů z celého světa a to až do 30. srpna. Než však dosáhneme velkého finále máme možnost sledovat sérii Summer Game Fest, kterou Keighley již odstartoval a v níž nedávno představil remaster Tony Hawk´s Pro Skater 1+2. Kromě toho se můžeme těšit i na další digitální akce, které oznámily společnosti Microsoft, Ubisoft a Electronic Arts.

Přečti si  Vývojáři Warzone reagují na frustrující chybu, která stále umožňuje hráčům dostat se pod stadion

Vzhledem k tomu, že některé společnosti jako Square Enix a Bethesda letos přišly o možnost prezentovat své novinky na E3, tak je připravovaný digitální Gamescom spolu s ONL skvělou příležitostí jak informovat fanoušky o jejich připravovaných projektech.

Digitální podoba Gamescomu 2020 odstartuje live akcí ONL 27. srpna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno