Jak se ukázalo, Norman Reedus byl ve skutečnosti hlavní postavou zrušeného projektu Silent Hill a demo verze P.T. od Konami a Hidea Kojimi.

Známý hacker Soulsborne a PT Lance McDonald nedávno tweetnuli zajímavou zprávu, v níž díky hacknutí kamery potvrzují, že hráči prozkoumávají demo  P.T. v roli Normana Reeduse.

McDonald v e -mailovém rozhovoru s IGN vysvětluje, proč to nebylo až donedávna známo a jak vymýšlel, jak hlavní postavu odhalit. „Obvykle nevidíte jeho tvář, protože zrcadlo je pokryto špínou, která jej konkrétně zakrývá. Posunul jsem kameru dolů do výšky trochu nad hrudník, abych jasně viděl jednu z čistších částí zrcadla.

Přečti si  Nedostatek dodávek PS5 bude tento rok pokračovat sděluje finanční ředitel Sony

Zatímco většina hráčů již věděla, že Reedus byl hlavním protagonistou P.T. , nyní víme, že jeho podoba byla zachycena už pro demo verzi hry.

V září McDonald také objevil další tajemství : ukázalo se, že Lisa je vždy za vámi, když chodíte po domě. Ve skutečnosti se nalepí okamžitě na záda Noprmana Reeduse, jakmile získá baterku.

Projekt Silent Hill byl po rozchodu Konami s Hideo Kojimou zrušen a P.T. následně staženo z PS Store. Konzole PS4, které mají nainstalované toto demo, začínají mít pro sběratele velkou cenu a na Ebay se prodávají za velmi zajímavé částky.

7 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno