Joe Blackburn, herní ředitel Destiny 2, opouští Bungie. Bude se věnovat „novému dobrodružství“ mimo společnost, přičemž vedení převezme Tyson Green. Ten je součástí společnosti od vydání Myth 2 a pracoval na několika věcech, od Halo PvP až po exotické zbraně Destiny 1.

Blackburn, nejlépe známý pro The Witch Queen a Lightfall, pracoval také jako vedoucí výpravy na Destiny 2, když pracoval na King’s Fall. „Jako hluboce zainteresovaný Guardian předtím, než začal tady v Bungie, bylo stát se součástí týmu Destiny 2 výsadou na celý život. Jsem a navždy zůstanu celoživotním fanouškem Bungie a věřím v to, čeho jsou týmy uvnitř jejích zdí schopny.“

Blackburn, který je známý především díky rozšířením The Witch Queen a Lightfall, působil také jako vedoucí designér raidů ve hře Destiny 2 a pracoval na King’s Fall. „Jako hluboce zainteresovaný Guardian předtím, než jsem začal pracovat zde v Bungie, jsem měl tu čest být součástí týmu Destiny 2, což je pro mě životní pocta. Jsem a navždy zůstanu celoživotním fanouškem společnosti Bungie a věřím v to, čeho jsou týmy v jejích zdech schopny.

Destiny 2: The Final Shape vychází 4. června pro Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 a PC. Je to závěr Ságy Světla a Temnoty, kdy se hráči pouštějí do Travelera, aby porazili The Witness. Další podrobnosti budou k dispozici v dubnu, takže zůstaňte naladěni.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno