Hlavní producent a spoluzakladatel Respawn Entertainment odchází po deseti letech z úspěšného studia, informaci oznámil prostřednictvím Twitteru.

Drew McCoy, který pomohl založit Respawn Entertainment v roce 2010 poté, co odešel z Infinity Ward, kde pracoval na sérii Call of Duty aby své zkušenosti následně zúročil při dohlížení na vývoji her Titanfall 1+2 a Apex Legends.

McCoy se zmínil o tom, že zatím neví, co bude dál dělat, ale je si jistý, že s nebude příliš dlouho držet dál od her. To by nemělo být překvapením, protože zejména Apex Legends byl jedním z největších úspěchů a překvapení roku 2019.

Přestože McCoy zaznamenal s Respawnem velký úspěch, nebylo to vždy zcela hladké. V srpnu roku 2019 se McCoy v Redditu dostal do kontroverze poté, co během akce Apex Legends nazval fanoušky  “ass-hats” a “freeloadery”.

I přesto vše McCoyův odchod zanechá v Respawn Entertainment díru, kterou bude studio velmi těžko vyplňovat, minimálně v oblasti FPS her. Respawn však dokazuje, že je studiem plným talentovaných lidí, kteří jsou schopni vytvořit téměř cokoliv, což dokazuje Star Wars Jedi: Fallen Order.

Přečti si  Battlefield 6 potvrzen pro Xbox One a PS4

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno