Akční RPG s otevřeným světem od Avalanche Software a WB Games se od svého uvedení před více než měsícem dohromady hrálo více než 406 milionů hodin.

V posledních týdnech je naprosto jasné, že Hogwarts Legacy se usadilo jako jedna z největších her v poslední době. Akčního RPG s otevřeným světem se při uvedení na trh prodalo více než 12 milionů kusů, což znamenalo tržby přes 850 milionů dolarů, a ve Spojeném království, včetně digitálního i fyzického prodeje, se při uvedení na trh prodalo dvakrát více než masivně úspěšného Elden Ring při jeho vydání.

Ve světle těchto čísel není žádným překvapením, že hra zaznamenává spoustu zapojení hráčů. V nedávném tweetu WB Games ve skutečnosti odhalili, že od svého spuštění před více než měsícem byla hra společně hrána více než 406 milionů hodin hráči po celém světě. Bylo odhaleno i několik dalších statistik – hráči společně porazili přes 2,25 miliard temných čarodějů, uvařili přes 405 milionů lektvarů a vypěstovali přes 674 milionů magických rostlin.

Přečti si  Trailer Senua's Saga: Hellblade 2 představuje neuvěřitelnou animaci obličeje v reálném čase

Hogwarts Legacy je k dispozici na PS5, Xbox Series X/S a PC. Pro PS4 a Xbox One má vyjít 5. května a pro Nintendo Switch 25. července.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno