Vedoucí PlayStation Studios Hermen Hulst říká, že společnost „pracuje tak tvrdě, jak jen můžeme“, aby potvrdila okno vydání „co nejdříve“.

Uprostřed všech oznámení o odkladech a vydání také na PS4, šéf společnosti PlayStation Studios Hermen Hulst odhalil, že zatímco Horizon Forbidden West byl „na cestě“ k vydání na konec tohoto roku, “tak to zatím není ještě zcela jisté.” Stejně jako příští God of War , který byl odložen na rok 2022 , se zachycení výkonu všech filmečků ukázalo jako obtížné. Hulst v rozhovoru pro PlayStation Blog říká: „Snad největší výzvou bylo, když potřebujeme specializovaná místa, kde potřebujeme být fyzicky.

“Především performance capture, audio práce.” Přišli jsme s některými opravdu chytrými řešeními některých z nich, postavili jsme malá nahrávací studia přímo doma u lidí.  Ale když děláte snímání výkonu pro mnoho filmečků a pohybů s více herci – není to tak jednoduché vyřešit. Takže máte na výběr. Mohli byste to udělat později, což by vám mohlo způsobit problémy. Nebo můžete riskovat konečnou kvalitu tím, že to uděláte jiným způsobem. Ale mohu vám říci, že nebudeme riskovat kvalitu.

Přečti si  Ghost of Tsushima má letos údajně dostat samostatnou příběhovou expanzi

Chceme dodávat extrémně kvalitní hry, hotové hry, a to samozřejmě musíme dělat, aniž bychom tlačili naše týmy do bodu zlomu.” V současné době tedy máme ve vývoji dvě velmi velké, velmi narativní hry: Horizon Forbidden West a další God of War. A oba jsou závislé na zachycení výkonu a talentu. Pro Horizon si myslíme, že jsme na dobré cestě k vydání na konci tohoto roku, ale zatím to není zcela jisté a pracujeme co nejvíce, abychom vám to byli schopni co nejdříve potvrdit.

V návaznosti na State of Play, který byl této hře věnován, studio Guerrilla Games uvedlo, že vývoj je na správné cestě  a že k jeho datu vydání bude „brzy“ vydána aktualizace. Zatímco zpoždění bylo vždy možné oznámit později, Sony bude muset připravit svoji marketingovou strategii a další pokrytí, jako jsou trailery a gameplay záběry až do vydání.

Přečti si  Herní národ představuje nové tváře

Horizon Forbidden West již bylo potvrzeno, že bude vydáno pro PS4 a PS5, přičemž další God of War a Gran Turismo 7, byly nedávno také oznámeny pro PS4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno