nspolečnost Koch Media (prostřednictvím dceřiné společnosti Milestone) oznámila zcela novou hru Hot Wheels Unleashed pro PC a konzole.

Hot Wheels Unleashed dorazí na novou i předchozí generaci konzolí, stejně jako na PC. Hra je vyvíjena ve spolupráci s výrobcem hraček Mattel jako součást jeho herní divize. V tiskové zprávě Andrew Chan (vedoucí herního oddělení Mattelu) uvedl:

„Nadále se zaměřujeme na zapojení spotřebitelů do našich značek prostřednictvím herních platforem. Hot Wheels je o podpoře vyzývavého ducha a Hot Wheels Unleashed přináší tuto misi do života pro hráče všech věkových skupin. Odborné znalosti společnosti Milestone ve vývoji závodních her nám umožnily přeměnit značku Hot Wheels na působivý herní zážitek pro PC i konzole a to jak pro fanoušky Hot Wheels, tak pro hráče, kteří tuto ikonickou značku znovu objevují. “

Mike Calletti, výkonný producent studia Milestone dodal:

„Stejně jako mnoho dalších členů týmu, kteří na této hře pracovali, si hraji s Hot Wheels už od dětství a dnes jsem stále hladovým fanouškem a sběratelem Hot Wheels . To je důvod, proč jsme všichni tak odhodláni poskytovat nejčistší a nejautentičtější zážitek z hraní videoherních Hot Wheels. Dlužíme to komunitě Hot Wheels a našim vnitřním dětem. “

Pokud jde o jakékoli speciální funkce, na které se můžete těšit, společnost Koch Media zmínila editor tratí, s nímž si hráči budou moci pohrát. Tato hra mi do jisté míry připomíná Micro Machines a velmi bych si přál, aby byla alespoň stejně tak zábavná.

Přečti si  Společnost Microsoft údajně nakoupila reklamní prostor pro Starfield na tento rok, říká zasvěcenec

Hot Wheels vychází na PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX/S a Switch 30. září 2021.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno