Anthem se od svého vydání nedočkal snad jediné pozitivní zprávy a nyní dokonce čelí bojkotu ze stany hráčů, kteří na Redditu vyzvali k pětidennímu hernímu půstu.

Za bojkotem stojí problém hráčů s loot dropem a to především v endgame části hry, kde za tvrdý grind jednoduše schází adekvátní loot. situace se nezlepšila ani s posledním vydaným updatem,, který sice odstranil obyčejný bílý drop v Grandmaster obtížnostech, ale nejvyšší maximum co hráči získávají je modrý unikátní drop.

K bojkotu na Redditu vyzval uživatel jménem Afinda v reakci na vývojáře BioWare, který uvedl, že loot bude opraven v několika příštích měsících. Afinda žádá hráče, aby přestali hrát hru od nynějška až do 15. března. Tento příspěvek se okamžitě setkal s nadšením komunity a získal téměř okamžitě více než 10 000 upvotes, takže se zdá, že má velmi slušnou podporu. Dle našich informací se do bojkotu zapojili i čeští hráči.

Přečti si  Activision teasuje postavy Ramba a John McClana pro Call of Duty: Warzone

Plánovaný bojkot sice není kdovíjak strašně dlouhý, ale všichni zúčastnění doufají, že se jim podaří dosáhnout svého cíle.

Anthem je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno