Sezóna 3 hry Call of Duty: Warzone přinesla novou chybu , která způsobuje, že se iron sight Groza nezobrazuje správně na obrazovce hráčů, což vede k velké frustraci.

V sezóně 3 byla do Warzone přidána spousta nových věcí, například aktualizovaná mapa Verdansk 84 a nové zbraně PPSH a Swiss K31.

Během sezóny 3 se však v Battle Royale Call of Duty objevily také různé chyby, přičemž jednou z nejvíce frustrujících je závada Groza iron sight, což vedlo k tomu, že hráči vyzvali vývojáře, aby tento problém co nejrychleji vyřešili, protože to ovlivňuje jejich schopnost správně používat tuto útočnou pušku, která je velmi oblíbená při soubojích na krátkou vzdálenost.

Raven,when you’ll fix those Groza irons? Since the S3 update they’re bugged for some unknown reason after the Groza nerf.Credits to u/vader344 for the picture because I don’t have footage of this gun with me. from CODWarzone

Chyba spočívá v tom, že střední část mířidel útočné pušky zcela chybí na obrazovce hráče. To bylo obzvláště frustrující v novém gulagu, protože Groza je jednou ze zbraní, které mohou hráči použít, když zde bojují o návrat do hry.

Přečti si  Overwatch nyní podporuje cross-play

Tato chyba zaměřovače je pro hráče Warzone v gulagu doslova noční můrou.

fun fact: the groza’s ironsights are invisible in the gulag. this is a consistent issue every time i’ve gotten the groza so far from CODWarzone

Vývojáři zatím na výzvy hráčů nereagovali, takže nelze s přesností říci, jak dlouho se budou muset hráči CoD: Warzone s touto chybou ještě potýkat, ale rádi bychom věřili, že chyba bude brzy minulostí.

Call of Duty: Warzone je nyní k dispozici pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno