Každému velkému tvůrci obsahu byla zaslána jiná část jediné zprávy, přičemž jeden je spojil dohromady, aby získal její kompletní znění.

Oficiální twitterový účet Battlefieldu zasílá tajemné zprávy tvůrcům obsahu, uvádí GameRant. Tyto zprávy jsou součástí jedinečné marketingové kampaně, která má zvyšovat hype kolem nadcházejícího Battlefieldu, jehož odhalení má proběhnout 9. června.

Tajemné zprávy, které byly zaslány prostřednictvím Twitter DM, různým tvůrcům obsahu, včetně JackFrags, PeterSMK2 a  Lirik, jsou si velmi podobné a vypadají jako by je rozesílalo námořnictvo Spojených států. Každému tvůrci byla zaslána jiná část zprávy, přičemž zbytek textu byl rozmazaný.

Ačkoli žádný z tvůrců obsahu neobdržel zprávu v celém znění , kombinací všech dostupných částí dokázal kanál YouTube Ghost Gaming sestavit dosud nejkompletnější podobu zprávy a odhalil ji všem fanouškům.

Přečti si  Bungie rozeslalo influencerům zabývajícím se Destiny 2 zajímavý dárek s možnou tajnou zprávou

Jelikož to má být jen ukázka, tak přenos neodhalí mnoho podstatných informací. Zahrnuje však zajímavé kousky, které by mohly odkazovat na informace o hře, která ještě nebyla odhalena. 

Například zpráva je označena jako kvantově šifrovaná, což naznačuje, že hra se bude odehrávat přinejmenším v moderní době, spíše však v nedaleké budoucnosti, což potvrzuje předchozí úniky. Dalším zajímavým aspektem je, že časové razítko na přenosu je 3600 hodin, což je neexistující čas, který by podle některých spekulací mohl směřovat k možnému datu vydání hry. Pokud se k dnešnímu datu přidá čas navíc, znamenalo by to signál někdy v listopadu, což zapadá přímo do potvrzeného okna vydání samotným EA.

Přečti si  Dokumentární snímek Herní národ můžete podpořit na Startovači

Na základě obsahu zprávy víme jistě jen to, že námořnictvo Spojených států žádá všechny, kteří se mohou připojit, aby tak učinili. Přenos apeluje na lidský instinkt vrátit se domů, protože válka je jedinou možností.

Odhalení nového Battlefieldu můžete sledovat společně s námi a našimi dojmy prostřednictvím našeho YouTube kanálu.

Nový Battlefield je nyní ve vývoji pro PC a konzole obou generací.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno